Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki milyen sapkát, sálat hord...

Ki milyen sapkát, sálat hord télen?

Figyelt kérdés
Nem a divatra vagyok kíváncsi, hanem, hogy ki milyen :) biztos nem mindenki divatozik.
2011. nov. 19. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen sapkám van: (a szürke)

[link]


Amerikából jött, nagyon jó anyagja van, nagyon kényelmes és szerintem nagyon jól néz ki :D


Sálam most ilyen van: (a szürke-fehér)

[link]

Erről is ugyanazt tudom elmondani, mint előbb :) De hidegebb időre még szeretnék egy melegebbet venni mert ezekbe azért fázni fogok -10 fokba..

2011. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és 14/F
2011. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jó, hogy odaírtad, hogy fiú vagy :) Már megijedtem, hogy egy lány/nő vesz fel ilyet :D

Amúgy jól néznek ki!

2011. nov. 19. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, nem tudtam hogy lányoknak szól a kérdés :D
2011. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

elfelejtettem odaírni, bocsi! :)

Szóval lányoknak, vagy inkább nőknek szól :))

L/26

2011. nov. 19. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Sapkám most egy kötött, hátul kicsit buggyos van. Vörös,világosabb csíkokkal, anya kötötte nekem, nagyon szeretem. :D


Sálam volt egy olyan sima, hosszú sötétzöld, de elhagytam pár hete. Azóta van egy olyan indiai jellegű mintás, meg egy sötétbarna.

2011. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen. A sálat nem tudom elviselni magamon, a sapka meg szétszedi a hajam. Szóval kapucni, ha nagyon muszáj.


24/N

2011. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!