Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek egy lila fekete...

Felvennétek egy lila fekete kockás kabáthoz ( dzsekis fazon, rövid) fekete fehér másképp kockás sálat és még egy lila fekete, de más lila és másképpenis kockás bőrcsíkkal és csattal díszített siltes sapkát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
hú talán az már túl sok kockás. a sál lehetne egyszínű
2009. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát külön külön igen..

de egybe úgynéznél kivele mint 1 bohóc.

egyáltalán nem mennek egymáshoz..

2009. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem passzolnak össze. Ha felveszel vmilyen mintás, v. színű cuccot, akkor nem vegyél fel hozzá árnyalatban más, de ugyanolyan színű, ill. eltérően mintázott, de hasonló mintájú ruhát/kiegészítőt.
2009. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, tulajdonképpena lányomról van szó.... én ne szóljak bele mit vesz fel... azt hittem én vagyok régimódi, kösz a válaszokat az én elképzeléseimet erősítette meg, azt hittem kiment a divatból az ízlés, de még nem hála égnek., köszi mégegyszer
2009. nov. 30. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Föl nem vennék lila-fekete színű semmit, és a kockákat sem szeretem. (Csak szoknyán, de az is csak a bordó, piros árnyalataiban)
2010. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%

Nem!

Mert a btk 12. oldalának 17. paragrafusának 7 bekezdése alapján, az a természetes személy, aki lila fekete kockás kabáthoz ( dzsekis fazon, rövid) fekete fehér másképp kockás sálat és még egy lila fekete, de más lila és másképpenis kockás bőrcsíkkal és csattal díszített siltes sapkát ölt magára, az két év 6 hónap szabadságvesztésre ítéltetik, vagy 10000 óra közmunkára foghatják.

2010. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!