Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pólómánián volt már annál...

Pólómánián volt már annál jobb akció, hogy 3-at fizet,4-et kap? Várható még karácsony előtt ennél nagyobb leárazás?

Figyelt kérdés

Mert elég drágák még úgy is, és nem biztos, hogy 4 pólóra most lenne pénz, ugyanakkor mindenképp ilyet akarok adni 2 embernek (mivel nincs elég pólójuk, és valami jó mintának, vicces felirattal tuti, hogy örülnének), és nem tudom, hogy lesz-e mondjuk olyan, ami jobban megéri, pl. 2-t fizet 3-at kap, vagy még jobb esetleg...


Természetesen gondoltam rá, hogy más cégnél csináltassam, de olyan pólófajtát néztem ki, amit nem lehet kapni üresen, ha igen, akkor csak nagyon kevés helyen, mert én még nem láttam sehol, ráadásul időm sincs keresgélni, hogy hol lehet olyat kapni üresen. És nekem nincs is olyan mintám, amit szeretnék rárakatni, de pólómánián találtam nagyon jókat.


2011. nov. 23. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írj nekik egy e-mailt vagy hívd fel őket telefonon és akkor biztos tudnak adni egy pontos választ! :)
2011. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, én is gondoltam rá, de szerinted elárulnák? :) Nem érdekük megmondani, hogy "Igen, jövő héten 1-et fizet, 2-t kap akció lesz.", mert akkor bevételtől esnének el.


Ezért vagyok kíváncsi, hogy aki szokott tőlük rendelni, látott-e már nagyobb akciót ennél, mert belegondolva ez is csak 25% kedvezményt jelent legjobb esetben is, hiszen a legolcsóbbat adják csak ingyen.

2011. nov. 25. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!