Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Karácsony után várható leárazá...

Karácsony után várható leárazás elektronikai cikkeknél vagy ruháknál? És ha igen tavaly volt? Valaki esetleg linket róla?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mennyivel járnék jobban ha karácsony után vennék autórádiót, meg üléshuzatot kocsiba. Szerintem nem lesz olcsóbb. Szerintetek?
2010. dec. 4. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tudok olcsóbban már most minden terméket.Ha érdekel írj privit.
2010. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem minden évben láttam olyan nagy karácsony utáni leárazásokat, de tavaly karácsony után idén januárban és februárban sokkal jobb akciók voltak műszaki cikkek terén. Pl. karácsonyra a család összefogott, hogy vegyünk nagyszülőknek fényképezőgépet, és ugyanazért az árért januárban vagy februárban sokkal jobb fényképezőket kaptunk volna. Bosszankodtunk is, mert akkor most jobb gépük lehetne. Linkelni nem tudok, mert nem emlékszem, milyen márkájúak voltak azok, de azt hiszem, ez érzékelteti. De hogy autórádió lesz-e olcsóbban, azt nem tudom. Ruháknál én nem nagy különbséget láttam karácsony előtt és után, de lehet, hogy csak én nem jó helyen néztem.
2011. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!