Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen téli kabátotok van?

Milyen téli kabátotok van?

Figyelt kérdés
Anyagra, hosszúságra, vastagságra, esetleg bélelés. Ha tudtok olyat, vagy ahhoz hasonlóról képet linkelni, légyszi próbáljatok.
2011. nov. 28. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Feketébe van ugyanilyenem. ebayről.

2011. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez hasonló, csak puhább külsejű, sötétszürke, kockás szövetkabátom van. Az öve sima megkötős, kétsoros gombbal, a gallérja viszont ilyen húzott, nagyfodros, nagyon egyedi :)

2011. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo!

Az a kabat mennyire meleg?

En is neztem, de nem mertem megvenni, mert mar nyar elejen lattam ebay-en es akkor meg atmeneti kabatkent hirdettek, csak osszel kezdtek teli kabatnak nevezni az eladok. Ezert feltem attol, hogy nem lehet valami meleg... Mondjuk en ennek az arnak a toredekeert lattam.


Kerdesre:

Nekem van egy ehhez hasonlo, szinten piros, de masni nelkul es "rakottabb" a szoknyaresze. Kb terdig er. [link]

Nem a legmelegebb telikabat, vastag szovet, igy a szeltol ved, esotol is, viszont vekony selyem beles van benne. Most meg hordom es nem fagyok szet benne, de hosszabb kirandulasra alkalmatlan lenne.


Van ilyesmi: [link]

Ez melegebb, egy fokkal kenyelmesebb (nem olyan merev, mint a szovet), de meg nem annyira sportos, szoval csizmaval is fel lehet venni, noiesen is lehet ala oltozni. De ez sem kalyhameleg, viszont mivel puha, igy retegesen is kenyelmesen ala tudok oltozni.


Es van egy pufim is, hasonlo, csak sotetbarna es jo sok puha szorme van a kapucnijan [link]

Ennek az elonye az, hogy meleg es kenyelmes, viszont sportos, igy csak akkor vehetem fel, ha lazan tudok oltozni. Tehat hetvegen, ha mondjuk a parkba megyunk, vagy kirandulni, stb.

2011. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és képeket.
2011. nov. 28. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:

F/28


egy fekete télikabátom van nagyon hosszu leér a földre még az én 179cm-el is

2012. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


előző voltam :)

2012. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!