Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a kabátot hogy lehetne...

Ezt a kabátot hogy lehetne még ilyen stílusban feldobni, átalakítani? ( bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

A goth stílust preferálom, de abból se a viktoriánus ágat (tehát nem nagyon hordok hosszú szoknyát, meg hasonlókat nem az én stílusom), de legtöbbször feketében vagyok, esetlge miniszoknya, csatok, láncok, rengeteg kiegészítő.

Vettem 1 "mostanság divatos" fekete-fehér kockás, kapucnis szövetkabátot (tehát nem teljes mértékben fekete).

Hogy lehetne ezt kicsit "darkosabbá" tenni vagy kicsit feldobni legalább, hogy mégse nézzen ki olyan sablonosan, mint mostanság minden 2. csajnak az utcán?

Általában szoktak ötleteim lenni, de már eleve ezzel, hogy kockás elég meg vagyok lőve, nem tudok mit kitalálni, ami esetleg nem nézne ki giccsesen nagyon vagy nem ütne el tőle...


2011. nov. 30. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem vettél sima fekete szövetkabátot? Az szerintem jobban ment volna a stílusodhoz és könnyebb is a kiegészítőkkel. Nekem is van ilyen kockás kabátom is( van fekete-fehér kockás, meg fekete-lila kockás is) de az a baj velük, hogy alig megy hozzá valami kiegészítő. Semmi mintás sapka, sál, szoknya, semmi nem jó. Idén 2 fekete kabátot vettem, egy picit sportosabb( de szövet, csak rövidebb, cipzáros) meg egy 2 soros gombos, elegánsabb szövetkabátot, és olyan jó, hogy bármilyen színű és mintájú kiegészítőt felvehetek vele.

Amúgy ezzel már nem tudom mit lehetne, esetleg ha van öv hozzá, azt kicserélni valami szegecsesre, fekete horgolt sapja, fülbevalók, hm, nem tudom tényleg, az ilyen kabát eléggé korlátol.

2011. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon meg voltam kötve anyagilag és sürgősen is kellett kabát, úgyh ezt sikerült vennem. Amúgy tetszik is, bár sima feketének jobban örültem volna :S

De az öv az tényleg nem rossz ötlet, köszi ^^

2011. nov. 30. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Linkelnél egy képet, hogy lássuk milyen a szabása? Illetve milyenek a kockák rajta? Skótkockás? Tyúklábminta? Vagy sakktábla?
2011. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát kb. ilyen:

[link]

Annyi a különbség, hogy az enyémnek magas gallérja van és kapucnija.

Nem tudom esetleg ruhafestékkel át lehet festeni? Vagy inkább ne? :S

2011. dec. 2. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
talán ha egy kicsit a punkosabbra vennéd, pl. a gallérra egy egyszínű bélést, lehajtod és teszel rá kitűzőket. Esetleg valami felvarró?
2011. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!