Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 év körüli lányok. Milyen...

20 év körüli lányok. Milyen stílusban öltözködtök?

Figyelt kérdés
Inkább nőcisebb vonalat képviseltek, vagy a sportosabb öltözködés hívei vagytok? Mik az alapdarabok a ruhatáratokban? Mennyire szerettek változatosan öltözni, hogyan válogatjátok ki a ruhadarabjaitokat?
2011. okt. 6. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

farmer, balerina cipő, convers cipő, trikók


Ezek az alap darabok


De mivel irodai munkára pályázok vannak csini fekete farmerjaim, meg olyan felsőim amik illenek hozzá és magassarkúim is, bár inkább csizmából mert a balerina nyáron mindent üt.


22/L

2011. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nálam is ugyanez a helyzet. Szeretek kényelmes lenni. :)
2011. okt. 6. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is farmer, egyszerűbb póló, vagy V nyakú felső, leginkább a háromnegyedes ujjú felsőket szeretem, meg sportcipő, balerina cipő. Nekem is vannak nőiesebb ruháim, de azokat csak akkor hordom, ha valami olyan alkalom van, tehát "egyszerű hétköznapokon" nem :) 21/L
2011. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom. :D

hétköznapra farmer-póló, nem esem túlzásokba. ha nagyon ki akarok öltözni, akkor is kényelmes cuccokat veszek fel, utálom, ha valahová nagyon ki kell öltözni, mert már rossz lesz a kedvem, a feszengek egy cuccban. :S

randikra néha hajlandó vagyok valami szexibe bújni, de akkor hamar ki is vetkőzök. XD

nem vagyok túl változatos, de csak néha aggódok ilyeneken. :D válogatni meg úgy szoktam, hogy hunyorítok az álmosságtúl, és ami látványosan nem üti egymást színben meg egyébként, azt felveszem. :D meg folyton rohanós fajta vagyok. :S

21L

2011. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

sima gothos (klasszikus, 80'-as évekbeli), néha egy kis rock, gyakran viktoriánus goth, de előfordul a punkos, esetenként lolitás vagy rockabillys beütés is.

Igazából lehet skatulyázni, de a ruháimat én varrom, tervezem.

Főleg szoknyákat hordok (térdig és az alatt inkább), sok acélmerevítős fűzőt.

A hangulatomtól függ a napi öltözékem, az elegánstól (nem, nem járok talpig feketében, csöppet sem), az egészen bohókáson át a komorig, sőt vagányig szokott lenni minden. A nőiességre törekedek, a magassarkúkat nagyon szeretem, rengeteg van. Ha nadrágot veszek, csak trapéz jöhet szóba.

A ruhák anyagaira roppant kényes vagyok - csak olyat vagyok hajlandó venni készruhából, amin látszik, hogy tisztességes, nem műanyag, és a varrása is szépen tart.

2011. okt. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a magassarkúkat, cicanacikat, szűkszárú farmerok, nőies, hosszított, esetleg ejtett vállú felsők, cipőhöz színben illő karcsúsított dszeki:)
2011. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Leginkább goth, annak minden változata, mikor milyen kedvem van. Általában feketében vagyok, de más sötét színek is szóba jöhetnek, a világosat nem szeretem. Boltban veszem a ruháimat, az egyszerű cuccokat alakítom át otthon hogy passzoljon a stílushoz. A miniszoknyákat nagyon szeretem, meg a csipkés és necc dolgokat.
2011. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 flora08 ***** válasza:
Igazából a kedvemtől függ, hogyam öltözködök. A sportos és az elegáns stílust is szeretem. A farmer és a trikók alapdarabok. Ha olyan kedvem van, tornacipőt hordok, műbőr kabátot, vagy belebújós kapucnis pulcsit. De hordok magassarkút; csini, karcsúsított ballonkabáttal, és elegánsabb felsőket. Állandó darabok még a fehér ruhák (felső, pulcsi, kabát, trikó) szeretem, mert jól állnak:)
2011. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!