Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha úgy áll...

Mit csináljak ha úgy áll rajtam az összes nadrág mint tehénen a gatya?

Figyelt kérdés
Elég rosszul öltözöm, ezért nem vagyok annyira nyerő a lányoknál. Nem arról van szó, hogy rosszak a ruháim, mert a cipőm panama jack 28 ezer ft(2 is van), mustang cipő 20 ért, yellow cab 25 ért, enzo 19 ért, pólók és pulcsik g gecco 8-8 db kb 7-8 ezer ft darabja, nadrág az nem annyira jó, kabát bőrdzseki 40 ért, heavy tools 31 ért, g. gecco kabát 22 ért. Tehát elég jó és elég drága cuccaim vannak viszonylag, mégis rosszul öltözködöm. Az a baj, hogy alacsony vagyok 175 cm. Rövidek a lábaim, bármilyen nadrágot veszek mind hosszú rám és vissza kell hajtani, pólók elég jók és a pulcsik is rám, de a kabátok meg mind hosszúak.
2011. nov. 30. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel a felsorolással nem leszel itt nyerő!nem lehet hogy szeretsz dicsekedni a pénzeddel és ezért nem vagy nyerő a csajoknál? a többit pedig egy varrónő megoldja!
2011. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vidd el varrónöhöz azt levágja majd felvarja ennyi.
2011. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Égesd el őket magaddal együtt, gyökér.
2011. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
0%
Ha van pénzed nem kell törődnöd szerintem azzal hogy hogy nézel ki, mert úgyis eltűrik azt a csajok. Csak vegyél nekik egy csomó mindent, és nem fog számítani az hogy te hogy öltözködsz.
2011. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tehát elég jó és elég drága cuccaim vannak viszonylag.....

Itt az élő példa.

Baszhatod a pénzed(a szüleid pénzét)

Le kell vágatni az aljából.....

2011. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hanem hogy alacsony vagyok és minden rosszul áll rajtam. Tiszta hurkás rajtam a nadrág. Lehet le kellene valahol vágatni belőle?
2011. nov. 30. 21:00
 7/17 anonim ***** válasza:

175 cm nem túl alacsony...

Én 183cm vagyok(92-94kg)

Gyúrjál egy kicsit.

Abból baj nem lehet.

2011. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bele ne halj ekkora problémába, te jó ég...

Azért nem vagy nyerő a lányoknál valószínűleg, mert ekkora suttyó vagy.

2011. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Sztem magadat kellene levágatnod. Am. akármennyire is fáj, sok csajnál van esélyed, mert van pénzed. Sajnos a lányoknál csak a pénz meg a kinézet számít. Sőt nem csak a lányoknál, hanem az embereknél általában. Ronda és csóró emberrel senki se barátkozik :(
2011. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
183 cmhez 92 kiló? Jó kigyúrt lehetsz. Én 175 höz 82 kiló vagyok és én is gyúrok. Túl vastagak a lábaim, akkorák mint egy oszlop Van talán egyenként 20-20 kiló is.
2011. nov. 30. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!