Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég kicsik a melleim, nem...

Elég kicsik a melleim, nem tudtok ún. "push-up" melltartót, amivel nagyobbnak tűnik?

Figyelt kérdés

kb ekkorák a melleim: [link]

(a képet csak szemléltetés céljából linkeltem be) lehetséges, hogy egy melltartóval "nagyobbá" varázsoljam, illetve nagyobbnak tűnjön? És ha van ilyen, hol lehet kapni?


2009. máj. 13. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát nekem is kb. ekkorák, vagy egy kicsivel nagyobbak. Push up-os melltartót sok helyen tudsz venni, de szerintem fhérneműboltba a legegyszerűbb. Kínai boltba ne is próbálkozz, én is véletlen bukkantam rá egyre :( ( Én próbáltam 70/A-sat, de nagyobb volt, mint a 75/B-s...kínai). Úgyhogy derítsd fel a fehérneműs boltokat :)

Sok sikert! )

2009. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! tenezisben nézd meg szerintem, én ott vettem duplaszivacsos push-up melltartót és nagyon jó, végre van mellem :D
2009. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, majd utánajárok :D:D nekem is jó lenne ha lenne végre mellem ..:(:D
2009. máj. 14. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Intimissimiben van. Igaz,drága, de jó minőségű. Ha nem tudnál venni anyagi okok miatt egy ilyet, akkor szintén intimissimiben lehet kapni melltartóba tehető szilikont. Picit nagyobb tőle.. de csak picit... de sokkal jobb formája van a mellnek tőle.
2009. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ekkorák, akkor kb 70/a-sat vegyél. a legjobb minőségűek az intimissimiben és a Women's secretben vannak, de elég drágák. az eladók segítenek.valamint érdemes megnézned a Tezenisben is, itt kicsivel olcsóbb, kicsivel rosszabb minőségű, de nagy melleket csinál, kényelmes, az eladók itt is segítenek.itt az 1es, méretet,szivacsost, előformázottat keresd.
2009. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!