Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek Nőiesen?...

Hogyan öltözködjek Nőiesen? (Nem K*vásan)

Figyelt kérdés

Az alakommal megvagyok elégedve 165 cm magas vagyok 47 kg . A popsim nem is nagy nem is kicsi és kerek a combom mások szerint szép és vékony. Talán a melleimet tartom kicsinek erre kaptam a legtöbb"kritikát" 75/B-s mellem van. Barna haj barna szem. A bőröm kreolos de valahogy mégis sápadt. Segítsetek milyen ruhák állnának nekem jól?(szín, fazon stb..)még elég fiatal vagyok most kezdek el bulizgatni és oda szerintetek hogyan öltözködjek? SZeretnék nagyon nőies lenni de nem tudom, hogy kel MINDKÉT KÉRDÉSEM TÉLRE VONATKOZIK! Eddig egyszerű farmerokat hordtam tornacipővel és egyszerű felsőkkel. Segítsetek nem értek ahhoz se,hogy hogyan kombináljam a ruhákat mihez milyen kiegészítő illik kérlek segítsetek!Nagyon megköszönném!


15/L


2011. dec. 1. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten nőiesen öltözködök, és nem mondom, hogy profi vagyok a témában (pedig jó lenne...), de azért szerintem nincs rossz stílusom.

Szerintem 15 évesen még nem kell erőltetni a "nagyon" nőies stílust. Egy jól szabott, alakodhoz illő farmer eléggé alapdarab (bár én jobb szeretem a szoknyákat), mert ezt szinte bármikor be tudod vetni, egyaránt jól néz ki blúzzal, blézerrel, toppal, kardigánnal, vagy egyszerű pólóval is. Én a magassarkúra voksolok, de ebben a korban még nem kell 10 centis lábbeliket hordanod (nekem sem kéne:D), de a 3-4 centi optimális, a legegészségesebb, és csinos. -ha szép lábaid vannak, bátran húzz szoknyát, én nagyon szeretem a fodros szoknyákat, és a ceruzaszoknyákat is, télen egy/kettő vastag harisnyával és csizmával is vállalható viselet. Kiegészítőkből mindig legyen inkább kevesebb, de mutató. Gyűrűkből felesleges 2-nél, 3-nál több, ahogy karkötőből, nyakláncból is. Ha valami hangsúlyosat veszel, például feltűnő fülbevalót, akkor mást már ne nagyon erőltess.

Más most nem jut eszembe. Ha kíváncsi vagy, még írok!

2011. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ívy1 ***** válasza:
A méreteiddel nincs gond,a melleid meg ennyi idősen bőven jók. Én a testhez álló stílust javasolnám mert az megy az alakodhoz,de csak szolidan hogy tényleg ne menjen át qrvásba.
2011. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!