Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni ha egy supra...

Mit lehet tenni ha egy supra cipő bélelése saroknál felszakad, lejön?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám hogy 1 honapja vettem ezt a 30ezres supra cípőt aminek belül a sarkamnál a bélelése lejött és szurja a lábam ha lépkedek,vagyis nem kényelmes..Megprobáltuk visszavinni de azt mondta hogy ö elvileg mondta hogy a sarokra nincs garancia.van ilyen?!? az meg csak másik hogy 1honap után egy 30ezres cipő igy tropára megy miközben abszolút nem használtam nem rendeltetésszerűen a cipőt.Ö meg elküldött hogy majd cipész megcsinálja de ö meg aztmondta lehetetlen.Szoval mit lehet tenni?Fogyasztovédelem?panaszkönyv? Mi a megoldás ? És mellesleg látszott rajtuk hogy tudják hogy a cipőnek van ez a hibája :)
2011. dec. 5. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hát el lehet gondolkozni, hogy érdemes-e egy darab sz.rért ennyi pénzt kiadni legközelebb..
2011. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

+1


Igénytelen, tré cipő. Ráadásul nevetségesen néztek ki benne.

2011. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gyilokzero válasza:
Attól,hogy ti nem tudtok öltözködni,divatja múlt cuccokat hordtok nem kell leszólni a cipőt ... inkább ezt hordom mint egy (munkavédelmi) bakancsot ami igénytelen....
2012. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az uccsónak igaza van.am nekem is kiszakadt a vaiderem és én is 30-ba vettem. én a deichman-be vettem ilyen sarokfogót 1 pár 290.ft


[link] és ez jó mig la nem vállik utánna tegély fel helyette újat

2012. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi rosszul írtam
2012. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!