Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltatok már vaterán...

Vásároltatok már vaterán ruhát? Megéri?

Figyelt kérdés

Pl boltba kiválasztok vmi szép kabátot és azt vaterán venném meg mert sokkal olcsóbb és új is.

70-80.000 -s kabátok vannak 30-40e -ért.

Vagy azok hamisak, van vmi átverés benne vagy nyugodtan meg lehet venni?


2011. dec. 5. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Van gagyi hamisítvány is fent, meg eredeti is. Ha vásárolni akarsz, akkor az egyetlen kapaszkodód, ha megnézed az eladó értékelését. Ha 100%-os, vagy 100-hoz közeli, akkor megbízható, és ha azt mondja igazi, akkor jó eséllyel tényleg igazi lesz. Leminősített személytől pedig ne vegyél semmit. Más garancia nincs.
2011. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont annyira éri meg, mint bárhol máshol, ahol használt ruhákat lehet vásárolni, legyen az internetes hírdető oldal vagy turi...
2011. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ezek újak és külföldről hozzák be, ezért ilyen olcsó elvileg.
2011. dec. 6. 00:31
 4/9 anonim ***** válasza:
vateráról nem, de eBayről igen, korrekt eladókkal futottam össze, minden ruha tetszik. ha a méreteket normálisan adják meg, minden oké. (mondjuk ez a „hamisítvány”-dolog engem hidegen hagy, nem szoktam azzal villogni, hogy név szerint tudom, ki csinálta a ruhát.)
2011. dec. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

idei és tavalyi márkás ruhákat sosem fogsz fél ár alatt venni a vaterán! rengetegen foglalkoznak már azzal, hogy ősrégi márkás ruhákat próbálnak eladni az interneten vagy máshol, de azok mind ősrégiek.

ami új az pedig véleményem szerint biztosan hamisítvány!

külföldön nagyobb a fogyasztás ezért kisebb árréssel dolgoznak a kereskedők! ami magyarországon 70-80 annak a bekerülési értéke minimum 35-40. na már most ha ezen valaki keresni akar, már pedig akar, akkor miből? szerintem ócska duma ez a "külföldről" meg a "kamionról leesett" és a "külföldön lopott, de eredeti".

nekem az ilyen dolgok sántítanak...

2011. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Vatera tele van hamis árukkal, és nagyon változó, hogyan reagál az eladó, ha reklamálsz az átverés miatt. Új ruhákat féláron szerintem ne vegyél, mert ahogyan előttem már írták, valószínűleg nem valódiak. (Kivéve, ha nem profi az árus és az az egy darabja van, mert lehet, hogy pl. ajándékba kapta csak nem jó neki.) Viszont használt ruhákat szerintem megéri a Vaterán venni, nagy a választék, könnyű keresni és olcsóság van. Javaslatom: ha látsz valamit kevesebb, mint feleannyiért, mint amennyit neked megérne, akkor vedd meg, pl. ha a boltban 20.000, neked pedig egy jó állapotú használt darab megérne 8.000-et, akkor max. 4.000-ig menj a licittel, még akkor is, ha ezer pozitív értékelése van az eladónak. Ugyanis tapasztalatom szerint még a sok pozitívos eladóknál is az áruk kb. felével van valamilyen probléma (nem olyan állapotú ahogyan írta, nem azt küldi, rosszul adta meg a méretet, nem jó az anyaga, megsérül szállításkor stb.).
2011. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, alaposan utánnajárok ezeknek hátha mázlim lesz és kifogok vmi jót.

Azért régi nem lehet ha boltva megnézem felpróbálom és utánna keresek olyat vaterán olcsóbban, meg hátha van személyes átvétel az eladónál.

2011. dec. 7. 00:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Külföldről érkezik az áru, mégpedig a legtöbben innen rendelnek (silány minőségű hamisítványokat):

ioffer.com

2012. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mennyire ismered ezt az oldalt? Tényleg benne van az árban a szállítás, mert azt írják h included?
2012. febr. 19. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!