Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek ezek a ruhadarabok?

Milyenek ezek a ruhadarabok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 6. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ódivatúak? A szürke felső pizsinek jó lenne tavasszal, a türkizek borzalmasak, ezt a színt inkább tavasszal, nyáron hordjuk, télen max harisnya, vagy kiegészítő formában.., de én úgy sem ajánlom, a nadrág meg mintha a 80-as évekből maradt volna itt.. szerintem az is szörnyű.
2011. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szörnyűek, 40 éves öregasszonyok hordanak ilyen, akik azt hiszik divatosak. :D
2011. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kövezzetek meg ,de nekem pl a negyedik türkiz pulcsiszerűség tetszik:D

és a harmadik se lenne rossz más színben meg ha kicsit rövidebb lenne az egész,szal megfelelő átalakítással nagyon is csinos lehetne:D

2011. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem pedig mind bejön, úgy ahogy van.

Az elsőhöz sok láncot vennék meg magassarkút, olyan serenás (Gossip girl), összeállítást lehetne csinálni belőle.

A másodiknak szép a színe, az jól mutatna most egy fekete legingssel és magas szárú csizmával.

A pulcsinak is gyönyörű színe van, az is jó lehet világosszürke leggingsel és hasonló világos csizmával, de egy drapp farival is.

A farmer ha jól látom boka fölött ér? nos az most nyáron nagy divat volt, de most meg könnyen belehúzhatod a csizmába.

2011. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak az mondja ezekre a ruhának nevezett holmikra hogy jó, akinek nincs ízlése!:) Senki nem mondta, hogy ne lenne hordható, de ezekről ordít, hogy olcsó és ízléstelen darabok. Valakinek megteszi, de egyiket sem fogod tudni kihasználni. Inkább menj egy turiba, ha nincs pénzed, ott trendibb és színvonalasabb, minőségibb cuccokat is találhatsz.
2011. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.... ezek Magenta felsők, ruhák, a 12.000 Ft a kékek és 9000 Ft a szürke ruha... a farmer 13.000 Ft.... csak ha már turiba küldenél (mellékesen, "elit" turikba be szoktam nézni :)) ezek nem piacos kategória :) Most vettem őket és így egyszerűbb volt a képeket berakni mint nekrm fotózni és feltölteni.
2011. dec. 6. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor még nagyobb sz@rba vagy!:) Mert ezeket potom pénzért is a magadévá tehetted volna..!:D

(dehát nem az első eset, hogy pénz van, ízlés nincs.. de ha neked tetszik, akkor kit érdekel más véleménye, nem? ha jól érzed benne magad, akkor biztos jó..)

2011. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Normálisan kevesen tudtak válaszolni, nekik köszi :)

Nekem jobban esett megvennem a drágább cuccokat mert ezek tetszenek és nem járok kínaiba, onnan ingyen nem kellenének a ruhák :) De akik oda küldenek, nekik jó műszálas, tré holmik vásárlását kívánom :)

2011. dec. 8. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Senki nem küldött kínaiba!:) A turi az teljesen más, köze nincs a 2-nek egymáshoz!

Egyébként sose fogom megérteni, hogy ha véleményt kérdeznek, miért nem tetszik az őszinte válasz.

Az pedig, hogy kinek mi tetszik ízlés dolga.

Nekem, ha utánam dobnák sem kéne, még itthonra se, egyik sem, te meg vagyonokat fizettél érte.. Biztos vagyok benne, hogy nekem is lenne olyan cuccom, amire te ugyanezt mondanád..

Ha neked tetszik jó, ha másnak nem: kit érdekel?! Ha mindenkinek ugyanaz tetszene, akkor egyen-ruhákban járnánk, és nem lennének egyéniségek..

Csak nem értem miért kell felhúzni az orrod, ha valakinek nem tetszenek, annál jobb neked..

2011. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hidd el elfogadom azt ha nem mindenkinek tetszik, a baj hogy legagyizzák anélkül, hogy azt se tudják milyen anyag, minőség stb. Mert lehet hogy van ilyen kínaiban is, de az nem olyan puha meg stb mint pl. ez.

Azt ha nem tetsuik, azt lehet úgy is mondani, hogy nekem nem tetszik vagy nem venném fel mert.... de nem csak most, de sok kérdésnél pont ilyen válasz nem nagyon van.... hanem bunkó, utálkozó válaszok mennek minden kérdésre. Tisztelet a kevés kivételnek persze...

2011. dec. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!