Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Melyik a helyes...

Lányok! Melyik a helyes melltartó méret?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék venni karácsonyra melltartót, ki is néztem milyen lenne a jó, de nem tudom a méretét.

Megnéztem az egyik melltartóját, de azon 3 darab különböző szám van, de a kosár méretét nem találom rajta.

Van valahol jelölve, hogy mekkora a kosár, meg melyik számot kell nézni?


2011. dec. 6. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy címke van a melltartóban és azon rajta szokott lenni! Milyen számokat láttál? Amúgy, ha nem találod továbbra sem, akkor csend el az egyiket és vidd magaddal vásárláshoz, az eladónő megmondja, hogy az mekkora!
2011. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy keress a neten képet modellekről, akiknek kb akkora a melle mint a barátnődnek és akkor linkeld be, hogy megmondjuk mekkora!
2011. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

FR, UK és EU feliratok alatt vannak különböző számok, de betű egyiknél sincs és a címke másik oldalán sincs betű.

Viszont a boltba való beviteli lehetőség nagyon jó ötlet, jó hülye vagyok, hogy nem jutott eszembe. :)

Köszi szépen.

2011. dec. 6. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, csak férfi :D
2011. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!