Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez túlzás egy 13...

Szerintetek ez túlzás egy 13 évesnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. dec. 6. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem való 13 évesnek egy ilyen cipő. Ezt elegáns, felnőtt nőknek való cipő, egy 13 éves kislányon (mert az vagy, függetlenól attól, hogy "idősebbnek nézel ki a korodnál") nagyon nevetségesen néz ki. Én 13 évesen edzőcipőben jártam meg lapos talpú csizmában. Hordj helyette balerina cipőt, vagy télen egy lapos talpú csizmát. Nem ezen a cipőn fog állni vagy bukni a stílusod.
2011. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Inkább valami ilyesmit válassz:

[link]

[link]

2011. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
A cipo nagyon szép, viszont ezt inkább egy komolyabb stílusú minimum 15-16 éves lányon tudnám elképzelni. Nézz még szét a boltokban, biztos találsz olyan cipot, ami jobban illik a korodhoz, meg ugye hozzád is.
2011. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem azzal nincs baj, hogy 13 évesen vennéd fel, ha illik hozzád és a stílusodhoz. Hozzám nem illene, és nekem nem is tetszik ez a cipő, de ez már nem volt kérdés. Ha tetszik, kényelmes, akkor vedd meg és hordd egészséggel. :) 18/L
2011. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Én is 13 éves vagyok,van magassarkú cipőm(nincs ilyen nagy sarka),de csak ünnepségen használom.Én ezt nem tudnám elképzelni,hogy esetleg minden nap ebbe menjek iskolába.Szerintem azzal nem leszel tűnsz "felnőttebbnek",ha magassarkút viselsz,nekem igazából nem stílusom ez a cipő,már bocsi.Ez a véleményem,te kérdezted.
2011. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem a fekete megvan.

Nagyon jó kis cipő, de 13 évesen még ne hord. Főleg ne sulis tatyóval! :D

Ehhez tényleg nagyon stílusosnak kell lenni. Felnőtteknek való.


24/n

2011. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy senki nem azt írta elsőként, hogy az egészséges testtartás miatt ne hordjon ilyen cipőt. 13 éves vagy, most fogsz igazán sokat fejlődni testalkatilag, nem lenne szerencsés ebben az időszakban efféle cipőket hordani. Válassz olyat, amely kényelmes és nem készteti a tested szokatlan, feszült testtartásra.
2011. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem is ez nőies cipő, nem kislányos... Nem neked való még kel egy 3-4 év :D De az első sarokmérete az oké,
2011. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mind2 nagyon jól néz ki, de egy 13 évesen csak akkor jó, ha kifogástalanul tud benne járni és illik a ruhatárához is, az egész stílusához, ami meg ebben a korban ritka szerintem.
2011. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 vicsi,vicsu válasza:
Szerintem hallgass egy kicsit magadra is ha úgy gondolod hogy tetszik és meg akarod venni beszéld meg a szüleiddel és vedd meg!!! Én 14 éves vagyok de nekem 13 évesen megengedték a szüleim hogy kb ekkora sarkú cipőket felvegyek. Bízz a megérzésedben!!
2012. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!