Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet így hordani a csizma-láb...

Lehet így hordani a csizma-lábszárvédő párost, nem gáz?

Figyelt kérdés

Nem találok normális magas szárú csizmát, de ezt a bokacsizmát nagyon szeretem. Ha ráhúzom ezt a lábszárvédőt, nagyon ciki?


[link]


[link]


2011. dec. 8. 10:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
szerintem lehet:)nekem tetszik.én alapba nem szeretem a hosszú szárú csizmákat.ez a megoldás nekem bejön:)26/N
2011. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki ha nem húzod rá ennyire. Nekem is bokacsizmám van, én is veszek fel rá lábszármelegítőt de jóval lejjebb tolom. Nem kell, hogy olyan idiótán buggyos legyen, csak ne legyen a nyakadban.


20N

2011. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik!
2011. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez egy elég hosszú lábszárvédő, ha nem lenne buggyos combközépig érne, az meg nem lenne jó... :)
2011. dec. 8. 10:58
 5/13 anonim válasza:
9%
igen, szerintem nagyon ciki! Nehogy kimenj így az utcára, mert a végén még megköveznek!
2011. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem jön be..igénytelen hatása van.
2011. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem sem tettszik. Lapos csizmával sokkal jobban mutatna.
2011. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A csőgatya a gáz.

19/f

2011. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hm, szóval már a csizmám és a nadrágom se jó, ha tini lennék, komolyan mondom elsírnám magam. :) Amúgy ez az egy nadrágom van, egyébként cicanadrág/harisnya + ruha/szoknya dívik nálam.
2011. dec. 8. 15:35
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

A véleményünket kérted, mi elmondtuk, akkor is ha ez neked nem tetszik. Vállaltad mind a negatívumokat, mind a pozitívumokat.

Nekem nem tetszik, tényleg igénytelen...vagy lejjebb engeded és akkor nem lesz az (veszel egy másikat ami nem a combodig ér), vagy nem, de akkor ne kérdezgesd itt, hogy milyen így.


20N

2011. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!