Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben járhat egy lány?

Miben járhat egy lány?

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél a szoknyás lányok le lettek hurrogva (megjegyzem, nem értek egyet vele, de mindegy). A csőnadrágos lányok szintén le vannak szólva, a cicanadrág szintén (na jó, ez nekem sem tetszik, de akinek tetszik, hordja). Bármi kerül szóba, jön valaki, és bejelenti, hogy ízléstelen, r*bancos, p*csás.

Fanyalgó válaszolók! Akkor mit hordjunk úgy, hogy változatosan öltözzünk, de legyünk ízlésesek, de ne p*csásak? Minél több választ várok. Különösen számítok a negyvenvalahány %-os, mindenhova tőmondatokat beböfögő válaszára is.


2011. dec. 8. 12:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szoknya nagyon rendben van, ha választhatok hogy mi legyen a nőn akkor tuti szoknya :)


Te pedig kérdező szerintem ne az itteni anonim barmok véleményére adj, hanem abban járj ami tetszik, vagy amiben jól érzed magad.

2011. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%
Ha mások véleményét kérdezed erről, akkor hiú majom vagy, aki magától azt se tudja mit vegyen fel!!!
2011. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Tudom, mit kel felvennem, nem vagyok hiú majom, hanem egy csinos, fiatal nő:)

De komolyan kíváncsi vagyok, hogy az itteni "anonim barmok" (első válaszoló, ez tényleg nagyon illik rájuk!) szerint mi a jó, csinos, ízléses viselet. Mert akárki mond valamit, mindig lehurrogják. Őszintén érdekelne, hogy ezek a "stílusikonok" mit hordanak.

2011. dec. 8. 13:13
 4/36 anonim ***** válasza:

így megközelítve a dolgot fogsz kapni pro és kontra javaslatokat. Amelyik az egyiknek jó lesz a másiknak nem, és így tovább. Ez mindenben így van, pláne itt az oldalon.

Azt akarom kihozni a dogból, hogy a válaszok után is ugyan ott fogsz tartani ahol most :)

2011. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
19%
A lényeg hogy ne akard másnak mutatni magad mint aki vagy és egyéniséged szerint öltözködj ne legyél tömegáru. Egyébként elég nagy baj hogy ezt el kell magyarázni neked...
2011. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem semmit magyarázni, ti nem értitek, mit akarok mondani.

Nekem van egy nőies és csinos stílusom, amiről semmi pénzért nem akarok lemondani, ezt leszögezem, mert nem tettem, talán ezért értettétek félre.

Itt, gyk-n viszont mindenki lehúzza mások öltözködését, szidja akár csőnaciról van szó, akár szoknyáról, bármiről. Ezektől a kritikus egyénektől kérdezem, hogy ha minden igénytelen, ízléstelen, akkor mi az, ami nem az? Az ilyen embereknek mi tetszik, hogy öltöznek?

Remélem, most már ad valaki normális választ, mert szeirntem most már csak az nem érti a kérdésem, aki vagy nem akarja, vagy teljesen hülye.

2011. dec. 8. 13:45
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Inkább hülye leszek simán, mint te aki egy hülye majom vagy és itt magyarázod magadnak hogy te frenetikusan öltözködsz. Rajtad kívül ez a kutyát sem érdekli.
2011. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Hagyd kérdező.. anonim barmok tényleg. Most őszintén, képzeld már el, milyen pasik vagy csajok irogatják ezeket? Pattanásos, szemüveges, pocakos, szűz, lúzerek, akik még életükben nem láttak nőt közelről, csak a monitoron. Hagyjuk már. Összetennék a két kezüket és térdreborulnának, ha egy csaj rájuk nézne, legyen az AKÁRHOGY felöltözve.

Nyilván baromságokat beszélnek, tényleg minden stílus le van húzva, pedig egyikkel sincs baj, csak tudni kell hordani. Lehet valaki nagyon csinos csőnadrágban is, leggingsben is, ha egy hozzá illő hosszú felsővel és szép csizmával veszi fel és szoknyában is nagyon csinos és elegáns. Nem kell foglakozni az ilyen barmokkal, csak jár a szájuk.

2011. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

Te nem érted az én válaszomat, mert én erre gondoltam amit most leírtál. Nem rólad beszéltem, de mindegy :D


Szóval, az egyik fanyalgó leírja hogy x, a másik hogy y. Ezeknek egy részével egyet értenek majd mások(akár te is), mások pedig nem. A végén lesz egy információ halmaz, amit már most is tudsz valójában mert annyi fog kiderülni belőle hogy mindenkinek más tetszik.


Egyébként irigyellek, hogy ez foglalkoztat jelenleg a legjobban, ez legyen a legnagyobb bajod az életben szívből kívánom :)

2011. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
16%

A csőgatya és cicanadrág miatt a normális emberek néznek ribancnak. A szoknya miatt meg divatp*csák, mert az "nem emeli ki az alakjukat".

Választhatsz, hogy kit szeretnél, aki hülyének nézzen.

19/f

2011. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!