Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért szerettek...

Lányok ti miért szerettek testszínű harisnyát hordani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert hülyén nézni ki egy ünnepélyes öltözék hupikék harisnyával.
2011. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de miért fénylik az a fajta harisnya?
2011. dec. 10. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert műszál van benne (ezek a 'fénylő' harisnyák valamivel melegebbek, mint a matt szálasak)
2011. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Azért fénylik, mert üvegszál van benne, és én például azért szeretem jobban, mint a krepp változatot, mert világos színe van, nem olyan ocsmány sárga, mint a kreppnek.

2011. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Üvegszál:D Megnézném mit csinálnál,ha üvegszál lenne benne:D
2011. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

Csókoltatlak.

2011. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretek. Látszik, hogy van rajtam harisnya, szóval teljesen felesleges a testszínű, mert teljesen lehetetlen, vöröses árnyalatok is vannak, amik köszönőviszonyban sincsenek a bőrszínnel. A fekete sokkal elegánsabb és szebb is, de a színes harikat is szeretem.
2011. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harisnyababee ***** válasza:

Amúgy a lycra szál is csillog! Olyan selyemfényü... És sztem a lycrás sokkal jobb az üvegszálasnál.Próbáljátok csak ki.

A másik meg,h a testszínű harisnyának is van jópár árnyalata,simán lehet olyat találni ami tényleg alig látszik,mert nem üt el az árnyalat a börszíntől. Csak szánni kell rá egy kis idöt,és nem elintézni annyival(ahogy a legtöbb csaj hozzáál),h "ez egy rossz,utálatos dolog,sz@rok én rá,és leveszi az elsőt a polcról,ami a kezébe akad".

2011. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeret a fene, de néha muszáj. Egyébként mindenféle más színűt imádom hordani, főleg ami nem nejlonból van, hanem mondjuk pamut.

És igen, az bizony üvegszál, te nagyon okos! :DD


19/L

2011. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!