Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 átlagos lány vagyok....

17 átlagos lány vagyok. Szeretnék rövid idő alatt feltűnően megváltozni. Hogy csináljam? Többi lent

Figyelt kérdés
barna hajam van.nem sminkelem agyon maga.lapos cipőkbe járok.általában farmert hordok pólóval.a földszíneket részesítem előnybe

2011. dec. 13. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha rövid hajad van, akkor póthaj, ha hosszú, meg vágasd le.

Esetleg világosíthatnál rajta, nem szőkére, de mondjuk középszőkére, vagy melír stb.


Magassarkú, nem minden cipő, de pár magasat is hordhatsz.


Cicanadrág szoknyával, vagy hosszú felsővel stb.


Új fülbevalók, ékszerek, táska stb.

2011. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Festesd át a hajad vagy egy árnyalattal sötétebbre vagy világosabbra. emeled ki a szemed mondjuk egy igazán karbantartott szemöldökkel.Amúgy milyen irányba akarsz változni? Feltűnő, szexis, átlagos csak mégis más..stb?
2011. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szexi legyen de ne túl hivalkodó.

amúgy a hajam az középszőke volt és nyáron festettem be barnára és középhosszú.a póthajra én is gondoltam csak kicsit félek tőle

2011. dec. 13. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
A hajadat nyírasd le, vagy festesd be, az sokat dob a kinézeteden. Sminkelésből amúgy sem kell sok, korrektor, szempillaspirál, szájfény vagy rúzs, illetve húzd ki a szemedet tussal(az elég feltűnő tud lenni, ha eddig nem használtad). A lapos talpú cipőid mellé szerezz be pár magassarkút, illetve kardigánokat, szoknyákat, ingeket, esetleg ruhákat. Nézelődj az ékszerek között, mostanában nagyon szépeket lehet kapni, és feldobják a szettedet. A farmer az maradhat, persze, ha kiemeli az alakodat. A földszínek pedig mindig jó választásnak bizonyulnak. :)
2011. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
A vörös haj önmagában is szexi minden smink nélkül.De persze ugye azt viselni is kell és ha nem illik a személyiségedhez akkor nem jó ötlet.Ha szexi akarsz lenni, akkor felejtsd el a pólót, hordj inkább inget, blúzt.kipróbálhatnád a kicsit magasabb sarkú cipőt is. nem a 10cm-es tűsarokra gondolok.Vagy hordhatsz több ékszert, több ruhakiegészítőt. vagy vegyél egy csini táskát.Próbálgas sminkeket , majdcsak megtalálod, ami neked a legmegfelelőbb. Ám még egy kérdés, milyen a zenei stílusod? csak mert ez is sokat számít.És melyik hónapban születtél?
2011. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
júniusban születtem.az egyik kedvenc énekesnőm miley cyrus.az ő stílusa pl nagyon tetszik.de szeretem rihannát is.
2011. dec. 13. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Akkor ezek közül a színek közül válassz magadnak.

[link] Olvass el pár tolgod a tipusodról és a csillagjegyedről. ez sokat segíthet a változásban:) Meg farmer helyett próbálj ki valami mást.

2011. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
A hajad dobd fel valamivel, hajpánt, csatt, vagy bármi amitől élettel telibb lesz. A smink, kezdj el kísérletezni a színekkel, ugyanígy a ruhák és kiegészítők színeivel, illetve fazonnal. Próbálj fel mindent amit eddig nem mertél, és meg fogysz lepődni.
2011. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!