Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁnyok ti mit vesztek fel...

LÁnyok ti mit vesztek fel télen alkalomra, koktálruha, szoknya, vagy hasonló fölé?

Figyelt kérdés
Nekem egy popsi alá érő rucim van, de csak egy fekete szövetkabátom, ami rövidebb mint a ruha..
2011. dec. 14. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utcára azért húzz egy nadrágot, meg ne fázz!
2011. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alulra azért vegyél szerintem egy vastagabb harisnyát vagy egy cicanadrágot. :)

Ha zavar, hogy rövidebb a kabát, akkor esetleg vegyél hozzá egy hosszabb kardigánt, amíg utazol (ha van olyanod). Illetve, ha nadrágot veszel a ruha alá akkor nem lesz zavaró. :)

Egyébként én télen általában szoknyában járok (nyáron meg nadrágban... cseréltem... :D), nekem hosszított kabátom van, olyan comközépig érő. Azzal nem vészes télen sem a szoknya. :)

2011. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
karácsonyi partira megyünk cégesre de nem tudom hol átvenni..
2011. dec. 14. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél alá harisnyát, vagy vannak ilyen szép, kötött térdig érő zoknik. :)
2011. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kocsival mentek?
2011. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem, mert alkohol megm inden, és csak pár villamossmegálló

testszínű harisnyát veszek fel, tetszenek másmilyenek is, de a ruhámhoz és erre az alkalomra úgyérzem csak ez passzol

2011. dec. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!