Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha feszül a farmer?

Ciki, ha feszül a farmer?

Figyelt kérdés

Ciki szerintetek,ha egy fiúnak feszül a seggén ill. a combján egy kicsit a farmer? nem ilyen hülye csőfarmer,hanem rendes, mert van egy pici felesleg a hátsómon :D ,de nem sok.

170 cm és 65 KG vagyok


2011. dec. 16. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki ..De neked nincs semmi féle felesleged sőt..még felkellene szedned bár 5kilót!
2011. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még valaki?
2011. dec. 16. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
ahha
2011. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Az a ciki, ha nem feszül!


Ha lóg egy pasi seggén a gatya, az nagyon csúnya, igénytelen benyomást keltő, mintha több számmal nagyobb lenne rá. Függetlenül attól, hogy csőgatya, vagy normál gatya.


Sőt csőgatyánál még gázosabb ha nem feszül, mert egy csőgatyának pont az a lényege, hogy mindent megmutasson, feszüljön a popsin, combon, vádlin egyaránt. Csak így tudja kiadni igazán az alakot. Sajnos sokan lógósan hordják a csőgatyákat is.


Szóval a lényeg: bármilyen gatyát vegyél is fel, a popsin mindenképpen feszüljön, de nem árt, ha a combodon is feszül picit. Ha pedig csőgatyát veszel, akkor az mindenütt, popsin, combon, vádlin is feszes legyen!


27N

2011. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most én is hasonló gondban vagyok, mint a kérdező. Felszedtem kb. 5-6 kg-ot, és így az amúgysem bőnek mondható cuccokon érzem, hogy feszülnek rajtam. Illetve ha nem is feszülnek, de érzem, hogy nem ehhez vagyok szokva. Kb. így, szerintetek ez már ciki vagy ez még felvehető?


[link]

2011. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ember ez neked hol feszül?
2011. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!