Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit ajánlanátok szilveszterre...

Mit ajánlanátok szilveszterre egy duci lánynak? 172cm vagyok 75kg van egy kis pocakom vagy hát nem is olyan kicsi vastag comb derakamon elég sok felesleg. Az egybe ruhák nem állnak jól. Valami csini kéne.

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 02:18
 1/7 anonim válasza:
22%
hát keressél képeket csinos molett nőkről. Én a helyedben nem csinálnék nagy zabálásokat az ünnepek alatt. Remélem nem voltam sértő. Ha fiatal vagy még lefogyhatsz! Legyen ez a célod! Bocsi, hogy offoltam.
2011. dec. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

172cm és 75kiló szerintem teljesen jó alak lehet!!!

Így leírás alapján sajnos nem tudom elképzelni hogy nézhetsz ki,de kövér és igazán túlsúlyos biztos nem vagy:)

Sok múlik azon,hogy milyenek a méreteid,milyen az összkép.


Szerintem mindenképp valami csinos cipő kellene,ami hosszaítja a lábad,esetleg pici sarokkal,talppal!

Szoknya(rövid ami combközépig,max térdig ér,sötét harisnya,sötét felső-amin van pár flitter és egy csinosabb blézer,esetleg kardigán szerintem csinos lenne:)+dekoltázsas legyen a felső :)

2011. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
képet
2011. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Te tudod mennyire vagy 'duci', de nehogy túlzásba vidd az ítélkezést! Egyébként én azt mondom neked, hogy a súly (kg-ben) semmit nem ér, azt úgy sem látja rajtad senki, az a lényeg, hogy hogy nézel ki. Ha arányos az alakod, pl mindenhol van rajtad egy kis 'husi', akkor az sokkal szebb, mintha vékonyabb lennél :)


Kérdésedre válaszolván: ne legyen csillogós, és szűk sem. A lábaidat nyugodtan hangsúlyozd, nem lehet olyan vastag a combod, ráadásul ha magassarkút veszel fel, akkor az még előnyös is. Vegyél fel harisnyát, az megszépíti a lábakat. Nem lehetsz benne biztos, hogy nem áll jól az egybe ruha! Ha találnál olyat, ami lefele bővül (nem zsákruha!), akkor az tökéletes, érjen a térdedig, vagy kicsit feljebb végződjön. Vanessa Hudgenst ajánlom neked, vagy Beyoncé mostani stílusát, tőlük sokat lehet tanulni nőiesség terén ;) :D


L/15

2011. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fekete leggingset nyugodtan felvehetsz:

[link]

Hozzá egy hosszított,bővebb szabású felsőt: [link]


[link]


[link]


Nyilván nem ezeket kellene megrendelned,csak minta.

A magassarkú sokat nyújt az alakodon.

:)

2011. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mennyé futni sok ez a súly akkora magassághoz...
2012. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!