Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az összeállítás nagyon gáz...

Ez az összeállítás nagyon gáz lenne iskolába, vagy úgy egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ugye már hidegebb van, de szoktam úgy menni gimnáziumba(16 éves lány vagyok), hogy harisnya(kettőt veszek fel, vastagabbakat, hogy ne fázzak), és rá rövidnadrágot. Viszont most kaptam egy ilyen piros cicanadrágféleséget. Egy picit nagy rám az a baj, ugyanakkor nem szeretném, hogy felesleges pénzkidobás legyen. Ilyen pamutabb anyagú, szóval nem az a fényes. Az gáz lenne, ha erre a pirosra vennék fel egy fehér rövidnadrágot, és gy piros felsőt, illetve fehér cipőt? Nagyon kihívó? Vagy épp ellenkezőleg, nagyon hülyén néz ki? megpróbálok aért linkelni képeket:

felső: [link]

nadrág: [link]

cicanadrág: [link] ilyesmi csak pirosba, és nem ennyire feszül mert picit nagyobb, de azt megoldom, hogy ne látszódjon.:)

NAgyon gáz lenne?:/ ŐSzinte véleményeket.


2011. dec. 18. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom de ez elég gáz lenne, még a harisnya rövidnadrágos verziót sem részesítem igazán előnyben, de azt még lehet úgy kombinálni hogy jól nézzen ki. De ezt az összeállítást amit te elképzeltél én hanyagolnám.
2011. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz. Felejtős.
2011. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Milyen cipovel venned fel?

Ha a cipo, taska es tobbi kiegeszito passzol, akkor szerintem nem lenne olyan gaz, jol osszelehetne hozni.

2011. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Gáz lenne, arról nem is beszélve, hogy ez így színeiben nagyon nyár...

Ha mondjuk egy barna legging lenne, vagy barna gatya, az más lenne.

2011. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha van egy szép, színes legginsed azt egész jól kombózhatod a kevésbé feltűnő darabokkal:


[link]

[link]

[link]


Ez a fehér-piros dolog szerintem nem túl jó ötlet, bár ez csak egy iránymutatás. :)

2011. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:) AKkor majd mással fogom kombinálni, ma meg nem abbaj megyek iskolába.:)

Köszönöm szépen, jól tettem, hogy kikértem a véleményeteket:) Még egyszer köszönöm.:)

További szép napot!:)

2011. dec. 19. 08:12
 7/9 anonim válasza:
Az ÍZLÉSEDEN LENNE MIT JAVÍTNAI, DE NEM OYLAN VÉSZES :)
2011. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kövezzetek meg, de szerintem jól nézne ki :) amúgy meg nem azt viselsz, amit akarsz?? persze, én is úgy öltözködöm, mint a mai átlagtinik, de mindig viselek valami egyedit, amivel kilógok a sorból, és tudod miért? mert leszarom mások véleményét, és mert van önálló véleményem. ennyi. ezzel nem szándékoztam senkit se megbántani, csak már nyomja az agyam, hogy mindenkit leoltanak, csak mert kipróbálna valami MÁST...

13/l

2011. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, teljesen egyetértek veled. :) nekem tetszik.
2011. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!