Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik cipőt...

Szerintetek melyik cipőt válasszam? (Tisza)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ezek közül az egyiket szeretném a Jézuskától, "sajnos" nagyon sok kék cuccom van, ezért a választás..:D

Szerintetek melyiket könnyebb tisztán tartani? A fehér peremet, vagy a fehér felsőrészt?

Másik kérdésem pedig, hogy mennyi garancia van ezekre a cipőkre? (lehet, hogy béna vagyok, de sehol sem találtam :D)


2011. dec. 19. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2.
2011. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csak kinézetre, vagy praktikumból is esetleg?
2011. dec. 19. 16:30
 3/16 A kérdező kommentje:
amúgy gimi elsős fiú vagyok.
2011. dec. 19. 16:31
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem az első jobban tetszik. :)

A felsőrészt talán könnyebb tisztán tartani, de saras időben úgyis piszkos lesz mindkettő, valószínűleg. De ha odafigyelsz rá, szerintem tisztán lehet tartani a peremet is.

2011. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, fiú? Akkor az első.
2011. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
első
2011. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

olyan nehéz dönteni :DD

köszönöm a válaszokat!

(persze nem ez a legnagyobb problémám :D)

2011. dec. 19. 17:46
 8/16 anonim ***** válasza:
őszintén egyik sem tetszik. és ez az anyag nem velúr? csak mert ha igen, akkor nem az lesz a legnagyobb problémád vele, hogy van benne fehér..
2011. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eddig vans, és puma cipőket hordtam, azoknál bízom benne, hogy jobb lesz a Tisza. Nincs nehéz dolga..
2011. dec. 19. 19:05
 10/16 anonim ***** válasza:

a tisza baromi jó! nekem az egyik lassan 3 éves lesz és semmi baja sincsen! :) ha a tisztántartása a gondod, akkor semmiféleképpen ne velúrt vegyél! nekem egyik velúr, de nedves időben sosem veszem fel. ő a szemem fénye *.* :D a talpa/pereme fehér, azt könnyű tisztítani.

és mint minden más cuccra általában, erre is 2 évgarancia van, azt hiszem.

2011. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!