Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik cipőt...

Szerintetek melyik cipőt válasszam? (Tisza)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ezek közül az egyiket szeretném a Jézuskától, "sajnos" nagyon sok kék cuccom van, ezért a választás..:D

Szerintetek melyiket könnyebb tisztán tartani? A fehér peremet, vagy a fehér felsőrészt?

Másik kérdésem pedig, hogy mennyi garancia van ezekre a cipőkre? (lehet, hogy béna vagyok, de sehol sem találtam :D)


2011. dec. 19. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én arra gondoltam, hogy amikor esik a hó vagy az eső, és sóznak, elég hamar undórítóan fog kinézni a velúr. ezért nem jó télre az ilyen cipő
2011. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

20:20 ezt nekem írtad?

csak mert nem kérdeztem, hogy mire gondoltál.


nyilván, aki olyan hülye, hogy sózott utakon velúr cipőben járkál, az meg is érdemli...


én meg arra gondoltam, hogy mostál-e már velúrcipőt? csak mer utána tök béna tapintású. ezért nem kéne esős időben sem hordani.


felfogtad, vagy okoskodsz még? :D

2011. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hátnem neked írtam..
2011. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a témához kapcsolódó válaszokat! :)
2011. dec. 20. 18:02
 15/16 anonim ***** válasza:
1. tökjó
2011. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

sok értelme nem volt sajnos a kérdésemnek..

tépőzárasok télen egyáltalán nincsenek, és a nekem tetsző fűzősök is csak 46tól..

Szóval vettem egy kevésbé tetsző, fűzőset..

de ha végre tényleg egy jó minőségű cipőt kaptam, akkor nekem megérte..

2011. dec. 21. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!