Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti örülnétek ha egy...

Csajok ti örülnétek ha egy magassarkú cipőt kapnátok karácsonyra? Szerintetek lehet olyat találni ami tetszik és jó, vagy nehéz? Mutatnátok szépeket?

Figyelt kérdés

Azér magassarkú mer a tornacsuka még se egy nagy ajándék, csizma meg drága... de ha hülyeség sztetek ajánlhattok más ajándék lehetőséget is.

Ja olyan 10-15 rugóba kerüljön tudom h vannak 100000 Ftosak is :D


2011. dec. 19. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de elég húzós, hogy sikerül-e eltalálni az illető ízlését, mennyire magas a cipő, tudna-e menni benne, jó a lábára, nem nyomná-e túlságosan.

De speciel a lány szokott magassarkúban járni? És te fiú vagy vagy lány, van aki segíthet neked a kiválasztásában?

2011. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem örülnék neki, egyrészt mert nem tudok benne járni, másrészt meg nem biztos hogy jó a lábméret... akkor már inkább plüss... vagy ha minden képpen cipőt akasrz adni (és a 10-15ből gondolva márkásat) akkor vegyél neki inkább valami márka boltos ajándék utalványt és akkor olyat veszi amilyet akar (persze egy kicsit gáz ajándék utalványt adni, de legalább elkerülhető vele a karácsonyi vissza a boltba)
2011. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, lábméretét tudom, és szokott járni magassarkúban...
2011. dec. 19. 17:21
 4/6 A kérdező kommentje:
persze azt tudom h attól h jó méret még lehet h nem kényelmes :(
2011. dec. 19. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


két napon belül kiszállítják

2011. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos hiába tudod a lábméretet még nem biztos hogy jó lesz rá, mert cipő és cipő köött is van különbség. azt megprobálhatod, hogy ellopod az egik cipőjét és ugy nézed az új cipőt, hogy ahhoz méred rá
2011. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!