Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon túlöltözött lennék?

Nagyon túlöltözött lennék?

Figyelt kérdés
Holnap van az iskolában ilyen "karácsonyi ünnepély". A tanárnőnk megmondta, hogy nem kell túl kiöltözni, csak azért ne úgy jöjjünk mint szoktunk, mert ünnepély. Én meg arra gondoltam, hogy egy fehér plúzba mennék egy kékes fűzővel. Ez nagyon kiöltözött lenne?
2011. dec. 20. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy, kitöltöd-e a fűzőt (sajnos csak megfelelő mellméretnél áll jól, nem szereti a fűző se a törpecicit, se a nagyot.) Ha a stílusodba belefér, tudod viselni, jól érzed magad benne, húzd csak fel. De alulra szolídat vegyél, sima fekete nacit, vagy NEM TÚL RÖVID szoknyát.
2011. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom tényleg bemész ing-nyakkendő-mellény összeállításban, Kedves előttem szóló, de ha igen, akkor remélhetőleg elér az én városomba is ez. Mármint az ing-nyakkendő-mellény. Imádom c:
2011. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:) Végül elmentem benne.:) SZitne senki sem volt ünneplőbe, de nem baj, jó volt ez így :D

Az ing nagyon jól tud állni a férfiaknak:D

A barátom is szokott hordani, bár Ő nem fehéreket, de szeritnem azzal semmi baj sincs.:)

Reméljük elterjed:D

2011. dec. 21. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
én írtam, hogy ing mellény nyakkendőben játok suliba, sosem veszek fel fehér inget, mert snassz szerintem, a modik kitörölték a válaszomat, nem tudom mit trollkodnak velem, most néztem, hogy már egy csomó válaszomat kitörölték, szal modik mibajotok van velem ?:@
2011. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!