Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koravén lennék? 14/L

Koravén lennék? 14/L

Figyelt kérdés
azon veszem észre magam, hogy sokszor elfelejtem, hány éves is vagyok valójában. rengeteget vagyok idősebbekkel, néha egyetemistákkal is, és a pár eddigi barátom mind 17 évnél idősebb volt. a felfogásomon - mindent reálisan látok, nem vagyok elvakult semmiben, és "felnőttesen" ítélem meg a dolgokat (állítólag) - és az öltözködésemen is meglátszik. elég korán megálltam a növésben, de 180 centi magas vagyok, és vékony, nőies testalkatom van, mindenki minimum 17nek néz. úgy öltözködöm, mintha annyi is lennék, sehol egy vicces, kislányos póló, csak a letisztult, egyszerű, feszülős ruhákat szeretem. mikor veszek egy új magassarkút, vagy egy felsőt, igazából mindegy, mit, azon kapom magam, hogy basszus, csak 14 vagyok! mit gondolok? úgy intézem a dolgaim, mintha minimum 4-5 évvel több lennék! koravén vagyok? vagy ez inkább jó? mit a véleményetek erről?
2011. dec. 5. 00:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
a koravént nyilván nem úgy értem ahogy használják, de nem találtam rá jobb szót.. mondjuk úgy, hogy "korán értem?"
2011. dec. 5. 00:06
 2/19 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs ezzel

ilyen vagy és kész

ne zavarjon

2011. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy zavar, szeretem, hogy érett vagyok.:) csak néha azért furcsa érzés, mikor gyerekesnek találom a saját osztálytársaim.
2011. dec. 5. 00:13
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
én meg pont fordítva vagyok 20 éves de mégis 15 max 16-nak nézek ki..
2011. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy fura

én is így jártam, de majd megszokod :)

2011. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

B. ne játszd az agyad azért, jó? :D

azért nem 15 évesnek néznek -.- te majom :D

2011. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem erről, hogy a szüleidnek kijárna egy péklapát, hogy ezt így hagyják.
2011. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#4 az még előnyös is lehet.
2011. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Nincs veled semmi baj, amíg te jól érzed magad a bõrödben, annyi éves vagy, amennyinek érzed magad. Én külsõre egy-két évvel idõsebbnek érzem magam, belül viszont kb. 10 évesnek érzem magam. Szeretek gyerek lenni, de komoly döntéseket is tydok hozni persze. :) 15/L
2011. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden veled egyidős lány azt gondolja, hogy érettebb a koránál, szóval átlag vagy. És nem tudom, a szüleid miért engedik ezt, hogy idősebbekkel lógj!
2011. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!