Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is a reneszánszát...

Szerintetek is a reneszánszát éli a western csizma korszak?

Figyelt kérdés
Bevallőm őszintén, nem vagyok már túl fiatal, én még a nyolcvanas években éltem a fiatal korszakomat, azóta azért már visszavettem kicsit, de nem követem túlságosan a divatot. Egyre több férfin látok mostanában western csizmát. Azt az igazi varrott csizmát, orrvassal néha, néhányuknak megvan hozzá a jó stílusa is. Kicsit furcsa volt, tudom, hogy a 80-as években hatalmas divat volt itthon, nagy szám volt, ha egy pasin ilyet hordott, nagyon vagány volt, minden fiú ilyet akart. Aztán eltűnt, most meg megint sokat látok? Szerintetek is így van, vagy csak nekem tűnt fel?
2011. dec. 21. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak neked tűnt fel.
2011. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, én is láttam mostanában pár cowboy-t a városban, még kalapot is hord egyik-másik :D. Nincs ezzel baj, üdítő változatosság, de bevallom nekem azért furán hat, itt a nagy magyar valóságban, a "city" kellős közepén. Na mind1 :)
2011. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!