Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen hamar kopik le a...

Milyen hamar kopik le a magassarkútok talpáról a rece és meddig marad olyan "csillogós"?

Figyelt kérdés
Barátnőmtől kaptam kölcsön egy vadiúj alkalmi magassarkút, amit én hordhattam először egy ballagás erejéig. Amikor ideadta, kis csíkok voltak a talpán, meg az egész nagyon fényes volt. Most pedig tovatűntek a csíkok, és már nem is olyan szép csillogós (próbáltam lemosni, nem segített). Sose volt még ilyen cipőm, ezért kérdezem, hogy ez normális? Nem merem így visszaadni, olyan mintha, elhordtam volna, pedig csak egyszer volt rajtam:(
2009. máj. 19. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A cipő talpa lekopik használatkor, hiszen azon járunk. Szerintem ezért nem haragszik meg a barátnőd. A csillogás melyik részén kopott?
2009. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A talpa volt olyan fényes, szinte tükröződtek rajta a dolgok... OK, hogy kopik, de ilyen gyorsan? Egy hónapja van nálam a cipő, félek, hogy nem fogja elhinni, hogy csak egyszer vettem fel. Azóta nem is beszéltünk mióta ideadta, nem vagyunk olyan közeli kapcsolatban... épp ezért nem is szeretném bizonygatni, ha kérdőre von, hogy csak egyszer viseltem.
2009. máj. 19. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A beton nagyon koptatja.(1 alkalom után is) De a talpát senki nem nézi. Reméljük ebből nem csinál nagy gondolt a barátnőd. Gondolom az ő lábán is ugyanúgy kopik a cipő talpa. Szerintem nem lesz semmi baj, ne aggódj! Majd írd meg, mit szólt!
2009. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy esetleg lepolíroznám... szerintetek hülyeség?
2009. máj. 19. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kopik ilyen gyorsan, valószínűleg nagyon meleg volt, és amiatt kopott el a betonon, mert megolvadt kicsit a sarka
2009. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a sarka nem kopott sokat, csak a talpa... tényleg elég meleg volt, ezek ilyen könnyen olvadnak?
2009. máj. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!