Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért hordtok...

Lányok ti miért hordtok magassarkút és mi tettszik nektek benne?

Figyelt kérdés
Úgy értem akinek nem követeli meg a munkája,és semmilyen alkalma nincs rá,hanem aki csak úgy felveszi iskolába,vásárlásra,buliba,aztán sajnáltatja magát hogy fáj a lába.
2011. dec. 23. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim válasza:
90%
Én csak és kizárólag kényelmes fazonút vagyok hajlandó hordani, csak semmi tűsarok :) Nem is keresem a magassarkú cipőket, de van, hogy lapos talpúból nincs olyan, ami tetszik, viszont magasból van, így azt veszem meg. Telitalpú, vagy szélesebb sarkú cipőkkel semmi próblémám. Aki sajnáltatja magát, az meg vehet bele zselés talpbetétet, és akkor nem fog fájni a lába 17/L
2011. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
88%
én imádom a magassarkúkat, attól függetlenül, hogy anélkül is 180 centi vagyok. sokkal nőiesebbnek érzem magam benne, szebb a járásom, a tartásom, kihúzom magam. szerintem egy magassarkú cipő sokkal kecsesebb, mint a lapos. nekem is szokott benne fájni a lábam, de nem sajnáltatom magam, csak néha szitkozódom, mikor nagyon sokat kell benne gyalogolnom, hogy miért voltam olyan hülye, hogy ezt vettem fel. (ilyen azért ritkán van..) szerintem ez egy szimbóluma is a nőiességnek, nem beszélve arról, mennyit dob a lányok lábán és fenekén a cipő, mivel folyamatosan befeszíti az izmokat..:) 16L
2011. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
76%
Azert mert magassarkuban a labuk meg a segguk jobban nez ki.
2011. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%
sokkal jobban:D
2011. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
75%
sokkal szexibbek vagyunk benne :)
2011. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
65%
sosem fogod megérteni a női dolgokat (:
2011. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Jó de iskolába miért kell szexi lenni ? Amit a kettes írt az meg a másik,hogy sok olyan csaj hordja aki idétlenül néz ki benne,pl:magas vagy kövér csajok.És tök egészségtelen is.
2011. dec. 23. 18:16
 8/61 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul tudod, egy kisebb sarok egészséges és szép tartást biztosít. Szerintem se vegye fel olyan aki nem tud benne menni vagy nem áll jól neki mert az nagyon gáz. Nekem például kicsit rövid a lábam így nagynak tűnik a fenekem, sarokkal viszont sokkal szebb alakom van. Attól hogy te abban a tévhitben vagy hogy kényelmetlen az összes, még nem azok. Nekem például a lapostalpú cipő kényelmetlen, mert lúdtalpam van és hosszútávú állástól pokolian fáj. Majdhogynem csak magassarkúim vannak.
2011. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
32%
És mi bajod azzal ha valaki az iskolában is csinos akar lenni? Nem hinném, hogy törvény bünteti. Valakinek oké ha slampos én szeretem a maximumot nyújtani minden nap. Ennek ellenére kitűnő vagyok mindenből :)
2011. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
93%

Én mindig magassarkúban vagyok,mert sokkal szexibbnek,és vékonyabbnak tűnők benne.Egész napokat kibírok benne,azt nm mondom hogy nem fájdul meg a lában,de van az a mondás,hogy "a szépségért szenvedni kell".Az meg marhaság,hogy iskolába nem lehet felvenni.Ehez senkinek semmi köze.Fél életemet ott töltöm,hát had legyek olyan cipőben amiben én akarok.

18/L

2011. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!