Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a minősége a Mayo Chix...

Milyen a minősége a Mayo Chix üzletekben kapható Twister márkájú farmeroknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nem-e gyorsan kinyúlnak stb...
2011. dec. 23. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
a Mayo Chix üzletekben nem feltétlen lehet Twister farmert kapni, a két márkának egymáshoz semmi köze.
2011. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleeeeg???? Menj el a szolnoki üzletükbe és nézz szét,utána oktass,köszi!;)
2011. dec. 24. 16:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként sem ez volt a kérdés. Köszi,hogy itt voltál!
2011. dec. 24. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:

nem oktatni akarlak, de a kettőnek egymáshoz semmi köze! az egy dolog, hogy a szolnoki mayo chix twistert is árul...

kereskedelemben dolgozom, tisztában vagyok mindkét márkával, semmi közük egymáshoz!

ha megnézed a központ oldalt rájössz te is.

2011. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt sem mondtam,hogy közük lenne egymáshoz.Ha megnézed direkt úgy írtam,hogy abban az üzletben egy más fajta márka,hátha így valaki könnyeben tudna válaszolni.
2011. dec. 24. 16:18
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérdés még mindig él. Ha a kereskedelemben dolgozol,nem tudod véletlenül a kérdésre a választ?
2011. dec. 24. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt Twister farmerem, 13 ezer volt szerintem nem annyira éri meg mint amennyibe került. Kitépdepesedett hamar és az ülepnél is kopott sokat... Kb fél év után kidobtam úgy, hogy mellette még 3-4 farmert hordtam.

Amúgy jól néznek ki, ez vitathatatlan.

2011. dec. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A Tboy üzlet árul Twister márkát de lehet nálatok a mayo is.

Én egyszer vettem egy Twister nacit 13-14ezer körül és nekem a második hordás után kitérdesedett meg lekopott foltokba a színe. Én biztos nem veszek még egyszer Twister márkájú cuccot.

2011. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!