Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Raf-Pol...

Mi a véleményetek a Raf-Pol Twister babakocsiról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy kerüld a lengyel a babakocsikat. Amennyire olcsók, annyira gagyik. Nekem volt egy Raf-Pol kocsim kölcsönbe egy hétig, és borzalom volt az az egy hét is. Nehezen állítható, dögnehéz, nehezen irányítható és marha nagy. Inkább valami használt, de márkásabb kocsit vennék (pl. Peg Perego, Graco stb).
2011. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyet vettem, nekem tetszik, de még várni kell 3 hónapot a használatára :)
2011. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam erre,mert ami hasonló felszereltségű mint ez a babakocsi,(táska,szúnyogháló,napernyő,babahordó,nagy kosár,lábzsák,mózes,pelenkázólap,stb...)csak egyéb márkájú,pl.:pierre cardin,azok csillagászati áron vannak,Őt meg Vaterán 56.000-ért néztem ki,cakk-pakk.
2011. júl. 18. 11:10
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem 9 hetem van,ha a végéig húzom,úgyhogy már sürget az idő!:)
2011. júl. 18. 11:11
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van és nagyon szeretem!!!Igaz, hogy nehéz, de a bolygókerekekkel könnyű irányítani és jól megy falun a zötykölődős utcákon.
2011. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem a bolt honlapját, ahol én is vettem 40000ft a kocsi, 12500ft a bébihordó és, ha postán küldik el az 2600ft.Nem tudom merre laksz,ez a bolt Bonyhádon van.
2011. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én Vaterán vettem a mi kocsinkat (Peg Perego Pliko P3), 55.000 Ft-ért! Tökéletes, olyan, mint az új, nincsen semmi hibája. Ami benne volt: Primo Viaggio Tri-Fix hordozó+bázistalp, Navetta mózeskosár, lábzsák, esővédő, Borsa pelenkázótáska, pohártartó, szúnyogháló (meg ugye a sportrész+váz). Úgyhogy szemfülesnek kell lenni, és nagyon jókat ki lehet fogni. :)

(Amúgy újonnan 140.000 körül mozog az ára. :O)

2011. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is most fogom megrendelni (max. 7 hetem van hátra), csak innen:

[link]


Nekem az előző babakocsi is lengyel volt és tökéletesen megfelelt az elvárásimnak, ezért sem tartott rossz választásnak ezt a fajtát.

2011. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az utolsótól kérdezném,hogy ahonnan Ő rendeli(láttam akciós,jó az ára)ott van-e hozzá babahordozó és mennyi a szállítás!Mert akkor lehet,hogy Én is megrendelném innen.Előre köszi!
2011. júl. 18. 16:26
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként Pécsi vagyok,tehát Bonyhád sem lenne messze,persze ha ugyanezt a felszereltséget kapnám?
2011. júl. 18. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!