Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit duci vagyok 172cm 74kg...

Kicsit duci vagyok 172cm 74kg és ha harisnyát veszek fel és leülök mindig lepöndörödik a hasamrol a gumi és ez nagyon kényelmetlen. Van olyan harisnya amelyik nem pöndörödik le?

Figyelt kérdés
Szilveszterre a ruha alá mindennkép kell de így nagyon kényelmetlen lesz.
2011. dec. 25. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így vagyok. Ilyen "adottságaim" vannak mint neked, csak 3 kg-vel könnyebb vagyok de szerintem ez mit sem számít. Engem is mindig zavar, de vettem egy alakformáló alsóneműt, vagyis csak egyszerű bugyi magasított dereka van kb a köldökömig ér. mostanában ez van rajtam laposabb lesz a hasam és a harisnya dereka sem látszik meg. Lehet hogy "csalás" egy picit de hát ez van :) És van egy másik előnye is a veséd és a derekad sincs kint belőle. Egyébként kínaiban vettem 900Ftért.
2011. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan cicanadrág/leggings, ami vékonyabb pamut anyagból van.

Szerintem kényelmesebb is. (A harisnyáktól én mindig viszketek, nem bírom elviselni:-S)

(165/66)

2011. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
fogyjál le akkor nem lesznek ilyen gondjaid !!!!!!!!!
2011. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

1. Ez nem a fogyókúra részleg, nem fogyókúrás tanácsot kért a kérdező.

2. Az előtted szóló vagyok, és bár nem nekem írtad, elmondanám, hogy én pl 80 kilóról fogytam le 64-re (most abból visszajött 2, téma szempontjából nincs jelentősége), de alkatilag vastag a combom, ami azt jelenti, hogy innen megy le a legnehezebben, és a legutoljára a felesleg.

Szerintem inkább foglalkozz a saját dolgoddal ahelyett, hogy kioktatsz másokat...

2011. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok, az kimaradt, de így is érthető volt, én leginkább a combom miatt nem hordok harisnyát, de a has ugyanúgy lehet problémás...)
2011. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem a legnagyobb segítség, de én vékonyka vagyok ( 166/47 ) és rólam is le szokott pöndörödni! :)
2011. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnál egy combfixet,bár lehet,hogy az inkább melegebb időben ajánlott.Vagy amit már írtak,egy alakformáló bugyi,és rá a harisnya.
2011. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megfelelő méretű harisnyanadrágot veszel, akkor "lepöndörödik". Ha egy bugyit veszel a harisnyanadrág fölé, akkor nem probléma, ha a dereka pöndörödik, sőt, vissza is tudod hajtani, mert a bugyi megtartja, így sokkal kényelmesebb!
2011. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nekem is gyakran lecsúszott pláne a második gyerek után jó kis pocim maradt.. Ha nem akarod hogy lecsússzon vegyél a harisnya felé egy hasszoritós bugyit vagy egy bodyt. Én mostanában mindkettőt veszem egyszerre és már tutti nem csuszik le...
2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!