Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jön be sok lánynak ez a...

Miért jön be sok lánynak ez a b*zi " páva " stílus? Engem elkap a hányinger halátok egy ilyet.

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 21:29
 1/4 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Én is... Szerintem valami undorító, akinek ez bejön, az főként a 14-16 éves pitsák akiknek a bu zik jönnek be.
2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

nem jön be sok lánynak. egy rétegnek igen, de az nem sok lány! nem csak őket kell észrevenni.

nekem a férfiak jönnek be. a korombeliek alapból éretlen, kis 160-170 centis mitugrászok nagy szájjal kis pöccsel (magyarul csak teszik az agyukat)


akiket így utcán megnézek azok 17-30 évesek.

még sosem jártam senkivel és majd akkor szeretnék, amikor valakibe nagyon szerelmes leszek, és ő is belém.


olyan 15-16 éves korom környékén, és akkor is az a fiú legyen nálam idősebb, tehát 17-20 éves, vagy ha korombeli akkor meg érett.


14L

2011. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a normális, érettebb lányoknak nem jön be, nyugi.

19L

2011. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
és kérdező, te miért csak azokat a kis műp*csákat veszed észre akiknek ők jönnek be? miért nem veszed észre a normális lányokat? Ennyi erővel...
2011. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!