Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete puffasztott hosszú...

Fekete puffasztott hosszú kabáthoz milyen csizmát vegyek?

Figyelt kérdés

és hol? csak fekete megy hozzá?? ( fekete az iskolatáskám is)..és bakancs kinézetű magassarkú (nagyon magas) csizmát szeretnék .. a szár hossza nem számít

ok: alacsony vagyok és nem okoz nehézséget egész nap magassarokban akár futni is tudok ;) :D:D


2011. dec. 26. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegy milyet veszel, a puffasztott kabát alapjáraton rém ocsmány, nem segít rajta semmi.
2011. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy lenne már rém ocsmány? tommy hilfiger kabátom van és nem egyszerűen puffasztott (amm 30 ezer volt) öves hosszított de elöl lekerekített az alja és a cipzárrész fentebb van ...sűrűn van puffasztott rész tehát nem izompacsirtának nézek ki és a nyaka körül van valami körbevarva amitől azt a hatást kelti hogy a cipzárt a mellemig le van húzva.. szerintem igazán nőies meleg és elegéns .. és a véleményed nem számít
2011. dec. 27. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől még az összes puffasztott kabát ronda, mindegy milyen márkájú.
2011. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem gondolod hogy az ízlésed nagyon korlátozott ?? szerintem is rusnya a legtöbb puffasztott kabát kb 3 kivételt láttam az életben egyik az enyém ..de tudod nem kéne rögtön ilyen bunkó ˝én értek a divathoz˝ és te nem választ adnod

lefogadom hogy csak répanacid van ..és szövet öves kabátod...a csizmád vagy combcsizma vagy bokacsizma..

leragadtál a fekete szemhéjtus/szemceruza mellett és vasalod a hajad .. ezenkívül imádod a tipikus new yorker es virágos csipkés kislányos cuccokat

2011. dec. 27. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs egy darab répanadrágom sem, ami azt illeti, én az enyhén trapézosnál álltam meg a fejlődésben.

Hajvasaló meg még életemben nem volt a kezemben.

A ruháim 70%-át meg én varrom, mert elegem van a divatból, többek között az ocsmány latexutánzat-cuccokból, a cicanadrágokból, a tucat rövid bőrkabátokból, a nyomorult mischlein-gumiember-kabátokból (igen, a tiédhez hasonlókra céloztam), a durva, béna tapintású műszőrmés borzadalmakból (megjegyezném, hogy vannak a méterárukban gyönyörű és puha tapintású műszőrmék is, de olyat még egy bolti cuccon se találtam...), az undorító strasszos-flitteres-kínai hatású cuccokból, a béna mell alatt vágott felsőkből és tunikákból, a gagyi sztreccs és műszálas anyagú ruhákból.....és még sorolhatnám.

Lehet hogy korlátolt vagyok, de annak az egyetlen oka az, hogy mindenből a nőieset és a minőségit keresem. A mostani bolti kínálat 90%-a nem az. Ha pedig még életemben nem láttam szép pufikabátot, csak azokat a gusztustalan műanyagfényű borzadályokat, akkor nem is fogom elhinni, hogy létezik olyan.

2011. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

˝mindenből a nőieset és a minőségit keresem˝ ..én is

és én is ugyanazokat utálom mint te :D:D .. nem nekem matt kabátom van ..oké elhiszem h nem tetszene és tényleg minden puffasztott oylan mint egy szemetes zsák ..de ez vaalhogy nem ....de lehet másban nagyon hasonlít a véleményünk .. bocsi az előző komikért

tehát magadnak varrod ?:D az tökjó ..bár nekem is lenne elég fantáziám és időm..

2011. dec. 31. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!