Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Polyvore rajongók! Tetszik a...

Polyvore rajongók! Tetszik a stílusom? Milyennek találjátok?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a véleményetekre vagyok kíváncsi.Nagyon érdekel a divat,a design,és minden ami tervezéssel kapcsolatos.Egyébként amatőr vagyok.(továbbiak készülőben)


[link]



2011. dec. 27. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én inkább az elegánsabb összeállításokat szeretem.szóval agyon flitterezett ruhát fel nem vennék.

az első ruha összeállításnál nagyon tetszik az összhatás.

azok az agyon flitterezett miniruhák nagyon nem tetszenek se a flitteres blézer,se a leopárd mintás platform magassarkú,se a leopárd mintás pink nyaklánc se a leopárd mintás ajakmatrica.

2011. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
utolsó előttiből a cipő tetszik nagyon..utolsó előtti-előtti az egész tetszik..4-es tetszik még..meg a kettes..meg az egyes is..:))..nagyon jók..ügyes vagy..:DD..<3..de amit nem soroltam föl az persze nem tetszik..:/..:)..
2011. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezek nagyon elegánsak, de te ilyet hordasz vagy hordanál hétköznapokra? sztem arra túl csillogós, meg túl rövid.amúgy alkalmakra nem rossz. alapból nem hordok ilyen ruhákat, meg fel nem venném, de amúgy szépek. a vagányabb összeállításaid jobban bejönnek.
2011. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Túlzásnak találom.

Minden szettben vannak csinos darabok, de együtt nem illenek, mert általában többféle túldíszített dolgot, esetleg különféle stílusban vagy anyaggal díszített dolgokat válogatsz össze.

Pl.:

depraved evil: na most a szaténdíszes csipkeruhához szerintem kb. bűntény a velúr vagy bőr magassarkú, teljesen elüt mindkét anyagtól, a piros ráadásul színben is. A sötétkékes gyűrűt, és a szintén elütő piros kiegészítőket, rúzst már nem is említeném.

#12: szőrme és tüll. Na ne. A ruha önmagában pedig gyönyörű.

weekday: ez mondjuk szimplán fogyatékos behatást kelt.

cocktail dress(igen, így írjuk helyesen): a két szélsőnél az elütő mintázatú tárca iszonyatos. BÁr a ruhák is förtelmesen túldíszítettek, de az egy dolog. Alapszabály, hogy ilyne kihívó dolgokhoz egyszerű kiegészítők mennek - szóval se a cipő, se a táskák nem passzolnak.

nightly woman (ennek mondjuk meg értelme nincs): ez úgy gusztustalan, ahogy van, minden egyes darab.

glamour: itt sem passzol kb. egyik darab sem a másikkal.

new year: szintén minősíthetetlen. virágos fekete csipkével és arannyal?????????????? úristen.


Amikről nem írtam, azok között van 1-2 jó, vagy nem tartalmaznak ilyen durva "hibákat", szembetűnő rondaságokat.

2011. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat:)

Nem átlagos/hétköznapi cuccokat akartam összeállítani..Ezek nem viselésre készültek..tudom,Magyarországon nem sokan vennék föl..nekem tetszenek az eltérő anyagú,mintájú cuccok,viszont egy normális ember ízlésétől elüt.Ezeknek a cuccoknak az ötletét nekem Rihanna,Lady Gaga,Christina Aguilera adta.Szerintem az ő cuccaik egyediek,merészek,extravagánsak..ha külföldön élnék,lehet hasonlóakat hordanék is.:)

2011. dec. 28. 12:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Hétköznapra nem hordanám,őket vagyis,nem így,ahogyan össze válogattam.(Magyarországon biztosan nem.)
2011. dec. 28. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:
jójójójójójójjóóóóó :) nyomtam egy 'Follow'-ot ;)
2011. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó:)
2011. dec. 29. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép darabok, az összeállítások úgy általában nagyon tetszettek. És bejönnek az eltérő textúrák, van is ilyen irányzat: fabric blocking :)
2013. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetzsenek :D
2013. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!