Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre szerintetek ezt...

Szilveszterre szerintetek ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy bálba járós, idén Szilveszterkor mégis egy ilyen bál-szerű buliban leszünk (lesz vacsora, aztán tánc reggelig). Van egy egész szép kisestélyi ruhám, abban fogok menni, illetve húzok hozzá egy testszínű harisnyát. A problémám a cipővel van: ami ehhez a szereléshez illik csak magassarkú cipőm van, amiben járni alig bírok, nem hogy táncolni...új cipő vásárlása sajnos most nem igazán férne bele a költségvetésbe :( Van valami jó ötletetek, hogy hogyan oldjam meg a cipő dolgot, ahhoz, hogy tudjak táncolni és jól érezzem magamat a buliban?
2011. dec. 27. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérj kölcsön valakitől egy cipőt. :) Biztos van egy barátnőd aki szívesen odaadja az egyik balerináját. Vagy anyukádnak nincs valami kényelmes és elegáns cipője? Amúgy a kínaiban tudsz venni 2000ft körül egész jókat. Az azért nem olyan drága. :)
2011. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet ez lesz a vége, csak kölcsön cipőkkel nagyon rossz a tapasztalatom: egyszer nagyon széttörte a lábamat egy kölcsöncipő!
2011. dec. 27. 20:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Várom a további ötleteket :) mert komolyan már, ha más nem lesz kénytelen leszek mezítláb menni :D
2011. dec. 27. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A cipőd még nincs bejáratva, nem biztos, hogy minden elvan veszve! :)

Az én cipőmet is csak egy esküvőre vettem fel, de többet nem mert nem bírtam benne menni...pedig gyönyörű cipő.

Nem sokkal később újból lagziba lettem hivatalos (párnak hívtak), új cipőt venni már nem volt idő, a régi pedig tökéletes volt. Fogtam magam és 2 napon keresztül abban topogtam a lakásban. Táncoltam benne, és szép lassan bejárattam. Most simán viselem és táncolok is benne!! :)

2011. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, majd megpróbálom, de igazság szerint, nagyon ritkán van rajtam magassarkú, ennek meg nagyon magas a sarka, ez a fő problémám :) egyszerűen minden lépésnél arra kell figyelnem, hogy ki ne törjem a bokámat.
2011. dec. 27. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem hosszú a ruhád,hogy eltakarja a cipőt!? Esetleg ilyen megoldás? S akkor felveheted a kényelmes csizmád vagy akármit.
2011. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem, nem, a ruhám térd fölé ér :) hát őő....nagyon nincs már ötletem...elmegyek magassarkúban, aztán majd ott leveszem és harisnyában táncolok...vagy az nagyon tré?
2011. dec. 29. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!