Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tanga, féltanga, francia,...

Tanga, féltanga, francia, mama bugyi?

Figyelt kérdés
Lányok ti , hogy vagytok vele?Hát én nem tudom ,de én mindenképpen a TANGA mellett voksolok/?Mondjuk most 15 éves vagyok de már 3 éve csak tangát húzok!Ha már csak meglátok másik bugyit már rosszul vagyok!Egyszerűen nem tudom elviselni a többi fehérneműt!Ti melyik , mellett voksoltok várom a kommenteket!
2009. máj. 20. 20:54
 1/10 anonim válasza:
90%
randibugyi a barátom miatt mert szereti , nekem kényelmes a tanga azt hordom de néha felveszek franciát is mert a párom aztis szereti szóval ez a hrom:P
2009. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
mindenképp tanga,néha a francia...de csak néha mert általában bevág:(és ezért nem tudom elviselni:Dtehát tanga:)
2009. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
81%
tanga, francia, mert ezeket imádja a barátom is rajtam és kényelmes is.
2009. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem változó.Én mindegyiket kényelmesnek tartom,max nem mindegyikbe vagyok szexi.De általában tangát és franciát hordok.Otthon meg néha felveszem a hagyományos bugyimait,hisz ott nem lát senki,és nem is féltem őket.
2009. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nálam helyzettől és évszaktól függ. Tangát nyáron hordok többnyire, mert az a nagy hőségben sokkal praktikusabb.


Féltangát nem szeretem, mert az nekem valamiért folyton lecsúszik, de azért van belőle pár darabom.


Francia bugyit inkább télen szoktam felvenni és ez a barátom nagy kedvence is, valamiért ezt jobban szereti a tangánál. Ja és nagyon jó szolgálatot tesz télen a hideg egyetemi előadóban.


A mama bugyira gondolom a normál bugyira gondolsz, tehát amin nincs semmi extra se fazonba se semmibe, na azt akkor veszem fel, ha havim van és ha alszom. Szóval szeretem váltogatni a fazonokat.

2009. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
van olyan bugyi, mai nem francia, nem tanga, nem is mama bugyi, hanem olyan közepes, gumirozott, sportos, az a legkésenyelmesebb, de csak olyan napokon veszem fel és itthonra, vagy éjszakára. de tangát hordok amugy, méghozzá a legvékonyabb pántosakat, van franciabugyim is, csak az nem elég szellős :)
2009. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Én 14 éves vagyok és én francia bugyit szeretem a legjobban,de néha a string bugyit is felveszek.

A mama bugyit köszönöm neeeeeeem!:D

2009. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Én csak a sima bugyit szeretem, ami nemis francia meg nem is mamás. Én egyszerűen nem tudom elviselni a tangát, engem annyira zavar meg kényelmetlen. Csak akkor erőltetem magamra, ha átlátszó nacit veszek fel. Tudom, hogy a tanga szexibb meg minden, de én inkább a kényelemre szavazok!

22

2009. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha a barátomnál alszok akkor franciabugyit veszek fel, mert imádja!:D

Egyébként csak a tangát tudom elviselni magamon. Elsem tudom képzelni, hogy hagyomásnyos bugyiba menjek bárhová is! :)

2009. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak mamabugyi, ha megvan a mensim akkor a 140 kilós mamámtól kapott bugyik, amik neki már ránézésre is kicsik voltak. Nincs más bugyim, nem is kell.
2009. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!