Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olcsó csípőnadrágot...

Hol lehet olcsó csípőnadrágot kapni? Nincs sok pénzem rá sajnos. Boltok nevei esetleg.

Figyelt kérdés
egyszerűen sehol sem találok...vannak nálam ducibbak és vékonyabbak akiken mindig látok...viszont ha én próbálom fel akkor nekem nem csípő..hiába árulják csípőnek
2009. máj. 21. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát csak a csipődig húzd fel van, aki a csípőnadrágot is képes felhúzni derékig :D

Hát kínaiba biztos van olcsó és egész jó farmerok is vannak ott is, ha nincs rá pénzed. Vagy Takko ott nagyjából olcsóbbak a ruhák meg a C&A-ban, de mindenhol van akció érdemes benézni mindenhova :) Nem tudom hova valósi vagy, de Biatorbágyon a budaörsi úron a Premiet Outlets-ben is külön kis asztalokra vannak rakva az aksciós termékek és múltkor is volt 2000Ft-ér farmer és csípőnadrág és koptatott, zsebes, divatos és persze (nyílván) márkás is, ha közeledbe van a Premier O. akkor oda nézz be. :)

2009. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úton*

Premier* bocsi

2009. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teszvesz.hu vagy vatera.hu

Sok sikert

2009. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a barátnőm Miss Sixty csipő nacit vett nagyon olcsón az Örstöl nem messze levő outletben (legalább nem kell ki buszoznod/autoznod biatorbágyra) asszem a stress.hu-n tudod megnézni meg rajta van az is hogy hogy jutsz el oda
2009. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!