Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a csőnadrág egy fiúnál?

Ciki a csőnadrág egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Életkor 16 év.
2011. dec. 31. 21:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Supracipő: szar és pocsék

Csőnadrág: szintén

aki felveszi transzformál ugyan ezekre


inkább halgassatok DnB-t és vegyetek fel normális elegáns cuccokat

2011. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

"inkább halgassatok DnB-t és vegyetek fel normális elegáns cuccokat"


Persze, a diszkós férgek olyan elegánsak!

19/f

2011. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem ciki sztem :D
2011. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

az amelyik teljesen rátapad a lábra az okádék. undorító és bu.zis is. az amelyik kicsit bő az jól néz ki persze nem pálcika lábakon

ez pl nagyon gáz: [link]

(szerintem)

2012. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem áll jól a pasikon a csőnadrág, engem személy szerint taszít. Biztos van akinek tetszik, egyébként meg nem feltétlenül kell akkor már "lógósnak" lenni. Nem csak ez a két véglet van, szerintem a sima egyenesszárú a pont jó, nekem az tetszik pasikon. :)

15/L

2012. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja az.Nekem a térdig érők jobban bejönnek.
2012. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez a divat, és a fiatalok követik, ha most épp a csőnadrág az akkor azt fogják felvenni, egyébként a férfi divat pár év késéssel követi a nőit, csak kicsit finomabban, (bár kitudja majd cicanadrágban fognak a fiúk is mászkálni).

Nincs ebbe semmi ciki, fiatal koromban a csótányroppantó telitalpú cipők voltak divatban lánynál is fiúnál is, és trapéz gatya, amit szintén hordtak a fiúk is (Olaszországban igen sokan hordták). Visszagondolva nagyon idiótán néztünk ki, (trapéz gatya, platform, haspóló, rikító színek), de akkor ez volt a divat, ezért nem tartom cikinek a mai divatot sem.

27/n (én is csőnadrágot hordok és leggingst is)

2012. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki. Én is azt hordok. De ne nagyon feszüljön mert az már tényleg b.zis. Fekete, annyira nem szűk csőfarmert hordok, az már jól néz ki. Az a nagyon ciki ha valakin nagyon szűk csőfarmer van és még a boxere is kilátszik, attól hányingerem van.

18/f

2012. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mertsajtxd válasza:
sztem nagyonjolnézki:D egyáltalán nemgáz^^ és mindenki hordja azt ami tetszik aztcső 16/L
2012. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!