Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha fiú létemre rengeteget...

Baj ha fiú létemre rengeteget törődök magammal? Folyton divat blogokat nézek, minden pénzemet ruhákra költöm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy olyan babaarcú divatember, a külföldi divat nagyon bejön. Tehát amiket lookbookon láthattok pl. Folyton ilyen oldalakat nézegetek, minden pénzemből ruhát veszek. Nyári munkán is voltam és amint megkaptam a fizetéseimet, rögtön mentem ruhát venni. Ez normális vagy függök a divattól?


16F


2012. jan. 1. 22:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
36%
sztem erősen divatmániás vagy és metroszexuális...és néhání lánínál ez bejön nekem viszont egyáltalán nem ez az én véleményem 14/L
2012. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
néhány*,lánynál* bocsi a billentyűzetem kissé rossz és férre irtam
2012. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

fuggsz a divattol

nem biztos hogy baj, de nekem elegge bizarr

2012. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Semmi baj, köszi a véleményt.
2012. jan. 1. 22:12
 5/36 anonim ***** válasza:
függsz a divattól. habár én szeretem ha egy pasi igényes és foglalkozik a külsejével.
2012. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Azzal még nincs baj ha egy fiú törődik a külsejével. Ha az mér durva mértékeket ölt akkor riasztó lehet. Nehogy már a fiúm többet törődjön magával mint én :D
2012. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Mutass már egy képet, hogy öltözöl. Linkelj lookbookról, akinek tetszik a stílusa vagy hasonló mint a tied. Akkor meg tudom állapítani :D
2012. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
nem baj, amíg nem torpansz meg minden egyes tükörnél hogy hajat igazíts. az hogy igényes vagy, csak jó. nekem bejön az ilyen.:) 15L
2012. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Itt van pár képem fbrol.


[link]


[link]


[link]


[link]


Tudom, hogy nem vagyok helyes, szóval azt mellőzzük, h milyen ronda vagyok.

2012. jan. 1. 22:38
 10/36 anonim ***** válasza:
22:28 vagyok. Nem vagy ronda. És nagyon tetszenek a ruháid, 3. kép főleg. Ha így meglátnálak az utcán, biztos megbámulnálak :D Kár, hogy kevesen öltöznek így.
2012. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!