Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha fiú létemre rengeteget...

Baj ha fiú létemre rengeteget törődök magammal? Folyton divat blogokat nézek, minden pénzemet ruhákra költöm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy olyan babaarcú divatember, a külföldi divat nagyon bejön. Tehát amiket lookbookon láthattok pl. Folyton ilyen oldalakat nézegetek, minden pénzemből ruhát veszek. Nyári munkán is voltam és amint megkaptam a fizetéseimet, rögtön mentem ruhát venni. Ez normális vagy függök a divattól?


16F


2012. jan. 1. 22:03
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. jan. 1. 22:45
 12/36 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi jól öltözöl.Nagyon tetszik és egyáltalán nem vagy ronda. :)
2012. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Azta... járunk?:$
2012. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Foglalt vagyok. : )
2012. jan. 1. 23:17
 15/36 anonim ***** válasza:
basszus, de jó a stílusod... és nem vagy ronda. nekem csak a hajad nem tetszik az összképben, bocsi.
2012. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Köszi. : )
2012. jan. 1. 23:20
 17/36 anonim ***** válasza:
Ismerek 2 fiút is, aki olyasmi, mint te.:D egyik a sulinkba jár, a másik pedig a közeli városban lakik. Szóval szerintem tök jó, hogy vannak ilyen fiuk is. Azok a srácok is amúgy ilyesmi képeket csinálnak, szóval olyan különlegeset, vagy nem tudom, hogy nevezik. Ja és még azt, hogy többnek nézlek 16-nál.:)
2012. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Igen, általában többnek szoktak nézni. Ami végül is nem hátrány. Köszönöm a véleményt. : D
2012. jan. 2. 00:16
 19/36 anonim válasza:
Én 14 vagyok. Habár nem költöm minden pénzem ruhára de a pénzem csak ruhára költöm :DDD max néha kaja vagy busz vagy ilyesmi de az semmi. Sokat foglalkozom a külsőmmel... mindig tiszta cipő, nyaklánc, karkötő, tiszta ruha, jó illat, gyúrok is a magam módján. Hajammal már nem foglalkozom annyit mint kb fél éve 1. mert hideg van és megfázna a fejbőröm ha nem hordanék sapkát 2. meg mert a zselétől kisebb hajhullásom lett :ss :DDD
2012. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

ahhhhhh...imádom a stílusod...ahhhh:) hát...tény h nem vagy a tipikus babaarcu és tökéletes arcú...de eszméletlenül karakteres vagy és hatalmas a kisugárzásod:) joez:) barátnőd hogy öltözködik melletted?:)

23L

2012. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!