Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy friss 30 éves...

Szerintetek egy friss 30 éves nőnek már nem illik miniszoknyát, illetve rövid sortot felvennie? Vagy ilyenkor már csak a térdig érő változatokat lehet hordani?

Figyelt kérdés

- az illető 25-nek néz ki

- jó lábai vannak

- rövid sortnál nem forrónadrágra, hanem csinos, de rövid sortra gondoltam



2012. jan. 1. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hülyeség hogy a 30 évesek csak hosszabb rövidgatyát vehetnek fel. főleg ha jó az alakod. :)
2012. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vehetne fel, ha csinos a lába, a feneke. A Wolf Kati viszont rettenetesen nézett ki a rövid kék lebernyegében a döntőn. Csont-bőr a nő és öregnek is látszott. Aszott. Eszement divattervező öltöztethette fel.
2012. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnem lehet, sőt! Még hasonló kiállású 40-esek is hordanak ilyet, és... hmmm... nagy a tetszési index! :)


F/41

2012. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bánomisén ***** válasza:
100%

Persze, 30 fölött majd öregasszonynak öltözünk...

Vegyél fel nyugodtan bármit, amit eddig hordtál, ha jól állt 29 éves korodban, 30 évesen is jól fog állni, sőt, még később is :-)

2012. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan felveheti az illető, amit csak szeretne és jól érzi magát benne

és örüljön, hogyha csinos :)

2012. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
simán vehetsz fel minit, én is hordom
2012. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Simán hordjad csak legyél nőies jó az alakod akkor miniszoknya(lehetőleg nagyon mini) magassarkú az alap,feszes felsővel.

Ne hallgass senkire a bnőm 38éves kinéz egy 21-nek és nekem pont az jön be,hogy rib@ncosan öltözködik kiengedett göndör haj,csodálják is a pasik,nem egy ajánlatot kapott már.

2012. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen nyugodtan felvehet amit szeretne ha természetesen néz ki rajta, jól érzi magát benne. 30 évesen meg amúgy is sztem 55 fölött már azért ne de alatta simán, ha jól áll.
2013. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!