Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Államvizsgára milyen öltönyben...

Államvizsgára milyen öltönyben illik menni?

Figyelt kérdés
Elsősorban színre, stílusra gondolok. Karcsúsított öltönyt lehet viselni? Előre is kösz.
2012. jan. 4. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sötét egyszínű.Mondjuk fekete öltönynadrág,fehér ing.
2012. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ing milyen legyen? Tiszta fehér vagy lehet mintás fehér is?
2012. jan. 4. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen tisztafehér.
2012. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már pontosan, mit vettem fel, de nem öltöztem ki jobban, mint a sima szóbeli vizsgákra. Normális esetben akármilyen öltöny és ing megteszi. Ha az öltöny fazonján meg az ing színén múlik valami, ott komoly gáz van a vizsgáztató tanárokkal szerintem.
2012. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fazonján nem múlik semmi, max az, hogy a te testalkatodon hogy áll. A fazonnál azt nézd, hogy mi áll a legjobban a magasságodhoz/testalkatodhoz.


Szín: olyan, amiben állásinterjúra is elmennél. A mintás fehér múlik azon is, hogy milyen minta. Ha mondjuk diszkréten hosszanti csíkos nem túl feltűnő másfajta színnel, akkor nyugodtan.

Viccen kívül, de barátnőt, anyukát ilyenkor érdemes megkérdezni, színekben jobb tanácsot tudnak adni.

2012. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2012. jan. 5. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!