Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha öltönyben megyek bulizni...

Ha öltönyben megyek bulizni több esélyem van a nőknél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 21:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
szerintem nem .. az öltöny nem illik oda !
2011. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
perszeee, mdki az izzadságszagodra fog gerjedni az öltönytől...voltál már rendes buliban?
2011. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aktatáskát ne felejtsél el vinni!
2011. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Így jártam anyátokkal??:D Nem az öltöny miatt nem, de ingben menj, akkor tényleg nagyobb esélyed lesz.
2011. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, ha alapból olyan vagy, mint Barney, akkor esetleg, de leutánozni gáz.
2011. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

öltöny...pfff, most komolyan, egy 37 éves informatikus vagy???( bocsi a 37 éves informatikusoktól)


bulizni valami feltűnő ingbe menj, felső gomb persze kigombolva :D

2011. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi egy buliban laza legyen, és ne egy munkamániás negyvenévesnek nézzen ki.
2011. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szexi tud lenni az öltöny de könyörgöm NE buliba jóóó?:D Emberellenes lenne Neked is a hőség miatt és amúgy is oda nem illik.


Inkább egy csinos nadrágot egy háromnegyedes ujjú kockás inggel aminek a felső gombjai persze ki vannak gombolva:) Nekem ez tetszene:)/bár megjegyzem ha normális lánnyal szeretnél összejönni nem csak ezen fog múlni/


L/19

2011. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha másfajta ruhában nincs esélyed akkor öltönyben sem lesz. mivel nem ez számít
2011. márc. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

való igaz, hogy nem ez számít.. DE! az ing tényleg sokat tud dobni egy srácon! én nagyon szeretem, ha valaki inget hord, és örömmel olvasom, hogy más lányok is így vannak vele.. :) (remélem ez ösztönzi a srácokat, hogy ingbe bújjanak.. :D)

21/L

jah amúgy az öltöny kissé groteszk, bár pl múltkor amikor a Studioban voltam, volt egy csomó öltönyös..de azok bulizó üzletemberek voltak :D

2011. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!