Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják az ilyen fajta...

Hogy hívják az ilyen fajta felsőket?

Figyelt kérdés

[link]

Szóval ugye nagy ujja van, de mégsem denevérujjú mert annak hosszú az ujja, csónakos nyakkivágása van(jó nagy) és hosszú, bő. Ennek van egyáltalán valami saját neve vagy ha bemegyek a boltba így körül kell írnom?


2009. máj. 22. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez olyasmi, mint a tunika, de úgyis mondhatod, hogy hosszított pólót keresel.. :)
2009. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi.

igazából a hossza annyira nem is fontos hanem az, hogy jó nagy ujja legyen (amibe akár a derekam is beleférne) és olyan nyakkivágása, hogy kilegyen belőle az egyik vállam. pár lányon láttam és annyira tetszett.(valakinek annyira bő volt hogy még az alávett ujjatlan is félig kilátszott) mondjuk ha valaki tudja hol lehet kapni annak nagyon örülnék :)

2009. máj. 22. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem :) Hát plázákba nézz körül, most azt hiszem többe láttam ma ilyeneket amúgy, csak én azt hittem, hogy hosszra is ilyen kell :) Én is láttam ma pár csajon iylet :D De szerintem, ha bemész és így elmondod akkor is tudnak segíteni ;) (első voltam)
2009. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lezser ujjúnak:)

Ha nem találtál még, írj privit, nálunk a boltban van egy csomó ilyesmi:)

2009. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kozel irod.. hopgy csonak nyakuu fennt bo az ujja bo es lennt szukitett csiponel :D

amugy ilyet fett pont baratnom csak kcisit rovidebb... es annyi h az ove rozsaszin de olyan jol all rajta :D

2009. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
T ujjúnak
2009. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hossza a fontos, akkor hosszított (bő) póló, ha viszont az ujja, akkor denevérujjú felső.
2009. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

véleményem szerint ez denevér ujjú.Annyival van megcicomázva,hogy az ujja csak könyékig ér.az eleje meg a háta egybe van szabva az ujjával látszik is a képen a csaj kezénél hogy a csikok nem mennek egybe,ott van a szabásvonala.ráadásul ha jól látom hajtókás


(denevérnél valóban kb a könyék vonalától elkezd majd teljesen szűk lesz a csuklóig a felső fazonja)


akár japán is lehet de nem hiszem hogy ennek a mintázat miatt a hónaljához tettek volna éket...


még a T is helytálló ahogy azt az előzőekben írták


de mivel nem nagyon szakképzett emberek állnak a pénztárban elég lesz szerintem ha a saját szavaiddal elmagyarázod.

félreértés ne essék szakképzettség alatt ruhás szakképzettségre gondolok

2009. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!