Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a helyes melltartó méret?

Mi a helyes melltartó méret?

Figyelt kérdés

Folyamatosan kísérletezek a melltartók méretével,egyszerűen egyik se passzol hozzám.

Alacsony vagyok és vékonyka is,van valami ami szerint ki tudnám választani a megfelelő méretet?

Van cicim,de azért nem olyan nagy,80B körüli.


2012. jan. 5. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Leméred pont a mell alatti részt mérőszalaggal, és az szerint keresed. Azt írtad, hogy vékony vagy, szóval szerintem a 80as méret nagy lesz. Próbálkozz a 70-75össel. Mielőtt megvennél egyet, mindig próbáld fel a kabinban, hogy biztos lehess benne, hogy passzol. Szerintem nincs ilyen, ami szerint el tudnál igazodni(vagy csak én nem tudok róla), de általában minden melltartó szabása kicsit más, szóval próbálgatni kell.
2012. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én hülye mindig azt hittem,hogy 80-85ös a mell méretet jelöli :)
2012. jan. 7. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egy táblázat. Nézd meg és számold ki. Ez alapján keresgélj, próbáld fel őket és érezni fogod melyik lesz jó!

L20

2012. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!