Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok turkálóban vásárolni...

Szoktatok turkálóban vásárolni? És ha igen miket? Szeretek ott vásárolni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1.: néha

2.: ünneplőnadrágot, mert olcsó és sosincs a méretemben máshol

3.: nem

2012. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szoktam. Igazából, az olyan helyeket preferálom, ahol fel van akasztva, rendezve van, nem csak úgy ömlesztve... (pl. Maggie's)

Nadrágot, kardigánt, pulóvert, tavaszi-őszi kabátot, ingeket. Néha pólót is, ha találok valami frappáns darabot. De az ritka.

Nem igazán szeretek vásárolni, a tömeg miatt, ugyanakkor bírom, hogy ott senki nem néz meg azért, hogy mit veszel a kezedbe, mit viszel a prófafülkébe.

2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szoktam,szeretek:)

én mindenfélét,nadrágot,felsőt,pólót,kardigánt,blézert,táskát....kabátot,csizmát

2012. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szoktam, ha felső kell, általában ott kezdek. (Nálunk Győrben az Angol egész jó.)

Felsőkön és blézereken kívül mást nem, én nadrágot, vagy szoknyát még nem találtam jót, sajnos.

2012. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok mindent szoktam vásárolni. Angex turkálóba járok, mert nálunk csak az van. Legalább 40 darab táskám van, meg nagyon sok ruhám és ezek közül nagy része a turiból való :) Persze csak olyan darabokat veszek meg, amin nem látszik a használat nyoma. Nagyon sok jó cuccot lehet kifogni, ha van hozzá elegendő türelmed.
2012. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek ott vásárolni, a ruháim nagy része onnan van. Általában blézereket, blúzokat, topokat, pólókat vásárolok, de vettem már táskát, szoknyát is, illetve egy elegáns szövetkabátot.
2012. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nálunk Háda KFT van de nem régóta járok be és eddig jó dolgokat vettem pl. egy gyönyörű dísz gombos kabátot
2012. jan. 7. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Szoktam.

Átmeneti, nyári kabátok, pulcsik, kardigánok, egyszerű pólók, otthoni cucc, cipő, táska, farmer ha találok jót.

Igen szeretek, nagyon jó cuccokat szedek ki, szerencsére jó az ízlésem is és így nagyon szépen fel tudok öltözni potom pénzből - a gimiben azt hitték kőgazdagok vagyunk a sok ruhám miatt, meg mert hogy elég sok márkás volt köztük xD volt hogy be is ugattak hogy minden ruhám márkás...

2012. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ugh ja egyszer kaptam egy szép szövetkabátot is onnan!

mindenki kérdezgette hogy honnan van... mondtam hogy H&M de már nincs a boltokban :D


jah és imádom azokat a brit csajokat akik a csodás hibátlan Marks&Spencer pulcsikat, kardigánokat dobálják ki! annyira szeretem őket! :D

2012. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én kezdem nagyon megszeretni mert szebbnél szebb gyerekruhákat veszek a turiba ,mind márkás .
2012. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!