Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha 12 évesen ünnepségekre...

Gáz ha 12 évesen ünnepségekre ilyen fajta cipőket vennék fel?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 5. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 A kérdező kommentje:
A barátnőim szerint nagyon klassz ez a cipő..
2012. jan. 5. 21:40
 2/89 A kérdező kommentje:
Meg ez is tetszik: [link]
2012. jan. 5. 21:42
 3/89 A kérdező kommentje:
Es ez: [link] Igaz h menyaszonnyi cipő de sztem szép és ünepségekre kiváló..
2012. jan. 5. 21:44
 4/89 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szép... 18 fölött...
2012. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, nagyon szépek ezek a cipők (főleg az első), de szerintem érdekesen nézhetsz ki, ahogy 12 évesen tipegsz benne. :) Gondolom most kezdtél el magassarkú cipőket hordani. Eleinte jobb lenne, ha alacsonyabb sarkúakat választanál, mert nem hiszem, hogy ezekben tudsz rendesen menni. Ha meg nem tudsz benne menni, az nagyon érdekesen, viccesen, és szánalmasan (bocsi) néz ki.

Meg hát ha nem nézel ki idősebbnek a korodnál, akkor szerintem "érdekes" dolgokat gondolnak rólad nem csak, az 30-40-50-60-+++ évesek, hanem már a nálad 2-3 évvel idősebbek is.

Megkérdezhetem, összesen hány magassarkúd van?

Amúgy szvsz várj még az ekkora sarkú cipőkkel, eleinte inkább 2-3 cm sarkú telitalpúakat hordjál.:)

2012. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
95%

12 évesen ne vegyél fel ilyen cipőt.

Azon kívül, hogy sokan 32 évesen se tudják a mértéket, és az összhatás inkább közönséges lesz, mint elegáns, az ízületeidnek és izmaidnak se a legjobb.

Meg nem árt ám, ha tudsz is benne szépen járni, sokat kell állni az iskolai rendezvényeken, és le fog szakadni a lábad.

A tanárok véleményét gondolom nem kell ecsetelni.


Először kezd sokkal kisebb sarokkal!

Arra is gondolj, hogy 12 évesen még félévente kinövöd a cipőket, ezek meg sokba kerülnek. Ezeket olyan felnőtt nőknek tervezik (árban is!), akinek nem nő a lábuk, és akár 5-10 évig tudják hordani, vagy amíg le nem szakad a lábukról.

2012. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
100%
A cipők szépek, de ennyi idősen nevetségesen fogsz bennük kinézni.
2012. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:
Olyan 5-7 darab magassarkú cipőm van de barátnőimmel van amikor cserélgetjük őket:D Am meg máskor is mentem már bennük ünnepségekre és utcára is vettem már föl ijen és ehhez hasonló cipőket szal tudok bennük menni.. Am meg csak kiváncsi vagyok mások véleményére is.:)
2012. jan. 5. 21:55
 9/89 A kérdező kommentje:
Szinte ugyanilyen cipőt vettem fel nyáron: [link] Csak az olcsóbb volt..33ezer Ft.
2012. jan. 5. 21:59
 10/89 A kérdező kommentje:
De ez ish nagyon bejön: [link]
2012. jan. 5. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!